Hamile olabilir miyim?

Snmsntrk

Yeni Üye
Üye
Hamile olabilir miyim?
Merhabalar. İcimde cok buyuk bir sıkıntı var. Uzatmadan anlatiyim sevgilim ustunde sadece esofman varken gobegime bosaldi bende bunu islak mendille sildim. Sonrasinda aradan 3-4dk falan gecti sanirim ayni mendille ben kendi ozel bolgemi temizledim. Simdik esofmandan sizipta gobegime gelen spermleri islak mendille silsek ve ordanda kendi bölgeme sursem gebelik ihtimali var midir? Ayrica dogum kontol hapi kullaniyodum ama aksatmalar oldu son gunlerde 2 gun icmedigim olupta sonradan aldigim sonra tekrar unutup 24 saat gecmeden ictigim zamanlar oldugu icin dogum kontrol hapina guvenemedim. Adetime 10 gun kala yasandi. Suan uzerinden 3 gun gecti ama mide bulantisi yasiyorum bir anlik, midemde garip bi agri ve yanma hissi var. Psikolojik olcaginİ dusunuyorum cunku cok korkuyorum :( bu sekilde hamile kalmam mumkun mu ?

Verdiğiniz bilgilere göre gebelik söz konusu olmaz. + bu kadar kısa sürede de gebelik belirtileri yaşanmaz . Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar.

Verdiğiniz bilgilere göre gebelik söz konusu olmaz. + bu kadar kısa sürede de gebelik belirtileri yaşanmaz . Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar.

Cok tesekkur ederim gercekten icim rahatliyor. Hissettiklerim psikolojik demekki. Test yapmama gerek var mi peki hic ihtimali olamaz dimi boyle bir seyin

Geri