Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Meraba arkadaşlar ben yeniyim ayın 25 i 26 sı gibi ben de ay hali olurum normalde bir iki gün gecikince bende çok ümitlendim hasta oldum 27 sinde ağlayacaktım nerdeyse :( idrar enfeksiyonum vardı ilaç içmiştim çok umutlandırmadım kendimi ama hasta olunca genede canım sıkıldı Allah evlat isteyen herkese hayırlısını versin Rabbim bundan sonraki aya bakacaz artık yılmak yok demi:melek:melekler ? :)

sikma canini bence bende cok uzuluyorum ama olmuyor iste :( en guzeli takmamaya calisalim gelirse gelir diyelim boyle allah korusun takmaktan kafayi yicez :) insallah her isteyene verir rabbim bizede.aminn

Merhabalar,

ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim.

Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım,başağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar, kasık ağrısı, kusma yok ama ağzıma acı su geliyor iştahsızlık ve sık idrara çıkma gibi durumlarım var

sizce bir test
uygulamalımıyım? yoksa biraz daha beklemelimiyim?

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

tebrikler hamilesin sen kesinlikle :) direk gidip kan testi yaptir kesin sonucu alirsin eline rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin.o kanaman yerlesme kanamasidir mutlaka

yani 27 silik cikma sebebi tam yerlesmedigi icindir simdi test yapsan tamamen cikar 28 de yerlesmis :) ay cok sevindim sanki ben kalmisim gibi :D

slm arkadaslar benım adetıme 1 hafta var ma ben bır haftadır basdonmesı cakıoyrum ve bugunde cok belım agrıyo sankı karb-nımın ıcı gaz dolu acba hamıle olbılrmıyım lutfen cvp

slm arkadaslar benı yenı katıldım ben ayın 29 unda adet oluyorum ama bır haftadır asırı derece basdonmesı ve bel agrısı cekıyorum ve kasıklarıma sankı agrı gırıyo acaba hamıle olbılrmıyım bu arad ben 6 senelık evlıyım ve esımden dolayı bızım cocugumuz olmuyordu ve esım 1 ay once varıkosel amelıyatı oldu ve doktor amelıyatdan sonra bıze bıraz olsun sans verdı acaba hamıle olbırmıyım lutfen cvp yazarmısınız

Geri