Hamile olma ihtimalim var mı?

edahuseyin

Yeni Üye
Üye
Hamile olma ihtimalim var mı?
Kızlar merhaba ..Adetimden 10 gün önce eşimle birleşmemiz oldu ve 26-28 Aralık adet tarihim. .kasıgımın Sol tarafında sancılar var ve karnım ağrıyor. .. Hamile olabilir miyim? Çok heyecanlıyım. . Yeni yıla eşime minicik ama kocaman bir hediye vermek istiyorum.

Merhaba.oncelikle InsAllah hayirlisiyla hamilesindir.ama yinede cok kendini kaptirma sonra olmayinca insanin piskolojisi bozuluyor.adet ve hamilelik belirtileri aynidir dediklerine gore. Allah gonlune gore versin.yeni yil hediyyeniz olur insAllah.Allah hepimize guzel minicik bebekler versin yuzumuzu guldursun amin

Kızlar merhaba ..Adetimden 10 gün önce eşimle birleşmemiz oldu ve 26-28 Aralık adet tarihim. .kasıgımın Sol tarafında sancılar var ve karnım ağrıyor. .. Hamile olabilir miyim? Çok heyecanlıyım. . Yeni yıla eşime minicik ama kocaman bir hediye vermek istiyorum.

Merhaba , hamile olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Kasık ağrısı ve sancılar adet dönemine yakın zamanda olduğu gibi, gebeliğin ilk haftalarında da olmaktadır. Bu yüzden belirtilere dayanarak gebelik teşhisinin yanlış ve yanıltıcı olduğunu tekrar vurguluyorum. Beklenen adetiniz de en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olursa test yapın. Dileğinizin , gerçekleşmesi temennisi ile, sevgiler..

Geri