Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

ikili test %90 oranında sonuç veriyormuş onda bişi çıkmadıysa %90 3 lü testte de bişey çıkmaz... inşallah tabii ikili test sadece kan tahlili veriliyor demi sonuç ne kadar sürede çıkıyor bilgilendirirsen sevinirim canım

kan ve idrar testiiydi ama ikili test kanda belli oluyor bu arada seninde tahlillerini yapıyorlar kan sayımı ve ve idrar kültürü yapılıyor canım sonuçlar aynı gün içinde alınıyo 4 tüp kan aldılar benden aç gidiyosun biliyosundur belki ama hatırlatayım inşallah seninde bir sorun çıkmaz canım...

benim kan sayımım ve idrar kültürüm 20 gün önce önce ben hastahanede yatarken alınmışdı sonuçlar iyiydi bu arada aç gidildiğini bilmiyordum teşekkürler canım...

slm kızlar ve aramıza hosgeldın gulguzeli bende gecen carsamba ıkılı tarama testını yaptırdım ve sukurler olsun bebegım saglıklıymıs bı sorun cıkmadı gulguzelı benden 6 veya 7 tup kan aldılar belkı ılk gıdısım oldugu ıcındı bılmıorum ama sonucların bırını 10 gun sonra alabılecegımızı soyledıler o nıye bu kadar gec verılıo bılıomusun cunku ben cok merak edıorum bu arada esracım ıkılı tarama testınde cocugun ense kalınlıgına bakıolar yanı sadece kan ve ıdrar deıl ılk ulturasyonda cocugun boyuna bakıolar ıkılı tarama ıcın yeterlı boyda mı dıe sonra ayrıntılı ulturasyona gırıon ordan cıkan sonuclarla,kan ve ıdrar teslerını karsılastırıolar sonuc oyle cıkıo yanı benım ogrendıgım arastırdıgım kadarı boyle canım ve kendıne dıkkat et allah korusun sanada bebegınede bısey olmasını ıstemem canım
bu arada jellllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiii ınsallah en kısa zamanda senı ve bebısını aramıza beklıoruzzzzzz:yahoo:

deli kız aramıza hoş geldin niye senden o kadar çok kan aldılarki ayrıca sonuçlar aynı gün içinde çıkıyo acaba başka bi yestmi on gün sonra alacağın,benim bir dahaki hafta üçlü testim var bu son testmiş bebek için yapılan öyle biliyorum deli kız senin kaç haftalık bebeğin canım...

deli kızcım bilgilendirme için teşekkürler canım ama merak ettim acaba her hastahanede farklı bir uygulama mı var aklım karıştı biraz ama anladığım şu önce ultrasonda boyuna bakıyolar demiştin dün doktororum (özeline giidyorum) baktı ve artık zamanı gelmiş dedi sanırım bu ilk ultrasonda bakıyolar dediğin olay sonra hastahanesine davet etti bakalım artık gidiceğiz yarın neler olucak... ama korkkuyorum:(

esracım korkma canım zaten bir sorun olsa ultrasonda belli oluyormuş ben gebelikle ilgili bir siteyi takip ediyorum oradaki doktor testte bir sorun olsa bile her zaman doğru çıkmaya biliyor diyor eğer test sorunlu ise karında sıvı alınıyomuş kesin sonuç orada çıkoyormu ve bunu benim bir arkadaşım yaşadı test sonuçlrı düşük çıktı ve karnından sıvı alında çok şükür bebeğinde bir sorun çıkmadı şimdi doğdu gayet sağlıklı insan gerçekten test sonuçlarını beklerken tedirgin oluyor canım ama rahat olmaya çalış birşey yoktur allahın izniyle inşallah bebeklerimizin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğinide burada paylaşırız dualarım seninle ....

Allah razı olsun gülgüzeli herşey kısmetlee Rabbim bu kadar verdi şükrolsun inşşallah sonuna kadar duyguların en güzeliymiş bu Allahım olamayanlarda nasip etsin bu arada merak ettiğim bişey kızlar hemen hemen aynı sayılırız kızılım hariç o daha tazecik:D bu zamana kadar kaç klio aldınız ben ilk 3 ayda 1.5 kilo almışım paylaşırsak sevinirim

delikız canım inşallah bakalım ümit kalmadı yine ama napıcam bilmiyorum.

canım meleklerim inşallah bebeklerinizi sağ salim sağlıklı sıhhatli kucaklarınıza alırsınız.allah sizlere kolay doğumlar versin. canlarımm çok dikkat edin kendinize :kiss: sizi seviyorum

Son düzenleme:

gulguzelı benım bebegım 14 haftalık bende onumuzdekı ayın 18'ınde gırcem ıkılı tarama testıne ve esracım korma allahın ıznıyle bebegını sag saglım kucagına alırsın ınsallah bılıorum bunu soylemek kolay uygulamak zor cunku bende yasadım ne kadar olumlu dusunsemde aklımın bı kosesınde bu tedırgınlık vardı ama noldu bak kendı kendımı tedırgın ettıgımle kaldım allahıma sukurler olsun bebegım saglıklı allahım olmayanlarada verır ınsallah ve hastaneler arasında farklı uygulama var mı dıe aklına bı soru takılmıs ya onu sanmam cunku hangı hastaneye gıdersen gıt uzmanlar yada doktorlar aynı bolumlerden bezun ınsanlar benım ılk gıdısımdı hastaneye hamılelıgım boyunca belkı ondan bu kadar kan alınmıstır canım
:Dancing_o_O:eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hadı jelıcım ya umudunu kaybetme denemeye devam pes etmek yok canım senı aramıza bebısınle beklıorrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzz

Geri