Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

öyle sacmalik mi olur yahu?sen deseydin ya bende görmek istiyorum bana cevirir misiniz diye bu ne sacmalik!ne havalari varmis onlarin.onlar simdi diyorlarki bu kadar az paraya herkesle cok iyi ilgilenemeyiz cogu öyle düsünüyor

Nasil erken dogum haftasi esin?kacinci haftadasin ki?Erken olursa benim olur cünkü hic yerimde durmuyorum ev isi felan bayagi isler yapiyorum

kizlar ben yavas yavas korkuyorum artik, dogumdan .. nasil olacak??? heyecan basiyor aklima geldikce

Simosss bazen benimde aklima dogum geliyor ben sezeryan dogumdan korkuyorum ve dogumdan sonra atilacak dikislerden korkuyorum Normal dogumdan korkmuyorum karnimda cok kücük acaba kücük olunca daha mi kolay yaparim yoksa daha mi zor bilmiyorum.Tatlim kirmizi kurdeleni hazir ettin mi?Ben daha alamadim dogumdan sonra hastanede takacagim

kilosu normal dedi boyu normalden uzun dedi.. babasida uzun bana bakarak demekki babasina cekecek
inanayim o zaman ablama kizlar citi piti prenses oluyorlar demekki

masallah canim insallah böylede devam edersin oh ne güzel biraz yapayim dedim youtubedan actim pilatesi 5 dakika mi on dakikami yaptim yetti yani... ama haklisin ya yarindan sonra baslayim yürüs yine yan yatacak bu gidisle bugün yine ayagimi agrittim malesef bari pilates yapayim ya....

kücük olursa herhalde kolay olur kiz, seninki iyi valla benimki simdiden 2800 gramm olmus nedcem ben ablalarim karnima gülüyor sanki yastik korsunda abartili büyük olurya öyle tam ama tek bebilerimiz saglikli olsunda biz biraz zor dogralim degilmi

kurdale ben takarsam valla benimle ailem dalga gecerki... ama aslinda güzel olur degilmi... ama güle güle beni gicik ederler.. zaten hep gülüyorlar diyorlarki türkiyede nedense hep kurdele takiyorlar diye... neden takiyorlar gercekten sen bilioyrmusun sebebini