Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Ayy tatlim gözün aydin sen kurtuldun yani cok sükür.Kilosu boyu iyimis ama zaten dogumdan sonra bebek zayiflarmis cok zayif olmasida iyi degil.Cok zor deme kiz zaten simos biraz korkuyor korkutmaaa :uhu: Ben o kadar stres yapmiyorum cünkü korktukca daha cok kötü olur bence.Rahat düsünmek gerek pozitif.
Korkmayın ya her doğum aynı değil benim ilk doğum çok kolay oldu buda kolaydı ama ameliyathanede çok üşüdüm üşüttüm sancım ağrım bu yüzden çok fazla oldu hala sancılarım var ağrıkesicilerle geçecek inşallahhh

Korkmayın ya her doğum aynı değil benim ilk doğum çok kolay oldu buda kolaydı ama ameliyathanede çok üşüdüm üşüttüm sancım ağrım bu yüzden çok fazla oldu hala sancılarım var ağrıkesicilerle geçecek inşallahhh

gecmis olsun canim ya, neden üsütüler seni dikkat emeleri gerekkti aslinda... rabbim insallah tez zamanda sifani verir

Acaba benimki kac kilo oldu sali günü ögrenecegim.Ayy kizlar kizimin ic badilerini yikadim bi güzel bide ic camasirlarini.Dün arkadasim geldi o ütüledi ben yerlestirdim dolabina.Sirasina göre yaptim en öne 62-68 daha yeni giyecekleri arka tarafada büyükleri koydum.Bütün kiyafetleri tamamm kizlarin öyle güzel kiyafetleri varki cok özeniyorum hemen giydirmek istiyorum prensesime.Simdiden benden cok kiyafeti var :D:D
Bir yastik daha koy karnina biraz daha büyüdü de hahaha bakalim napacaklar bayilirlar artik.

Neden kurdeleyle dalga geciyorlar ki anlamadim simos?Sasirdim simdi.Cogu dogum yapan kadin takiyor bir inanc degil yada bir amac yok iste her doguran kadin takiyor kurdelesini cokta hos duruyor ben doguma gitmeden saclarimida yapicam evde güzel masa felan yaparim düz olmaz zaten cok uzun bide düz yaparsam sikilirim ben saclarimdan.Tak kiz sennn cok tatli duruyor amannn bakma sen sizinkilere burdada cok takan var

evet git bakalim melegin kac kilo olmus ne kadar olmus boyu :D:D rabbim saglikli bir sekilde dogmassini nasip etsin :D:D
oh ne güzel sana yine resimde verirler yine :D:D: bana yine vermedi :cry:

kizlar bugün ogluma battaneye basladim, artik cok fazla internete girmemek icin. bebiye zarari oluyor genelde dizime koydugum icin. odamda olunca masam yok orda diz üstü koyuyorum.. bari son ay bebim laptoptan dinlensin.. ilk 8 ay onunla büyüdüde hahaha... bugün cok sükür iyiyim istahimda yerinde :D:D agrimda fazla yok..
sizler nasilisniz :D:D

karnimda cok kücük nerde yeri var anlamiyorum tatlim :D:D benimki haftada bir dönüyor ee kiz bebek iste yerinde duramiyor.tatlim kilosudami iriymis?bazi cocuklar 4 kilo bile doguyor.boyu uzun olursa dogurmak problem degilki kilolu olursa dogurmak zor tatlim.benimde doktorum ilacima en iyisi diyor onun vitaminle ilgisi yok o mecbur alinacak tatlim.ama zaten kizlar daha kücük dogar diye biliyorum bende.ablana inan :D:D

benim kizim 4kg dogdu:) onemli olan sizin dar olup olmamaniz benim dikisim bile olmicakti gayet musaittim ama kizim son anda stresse girince vakum kullanmak zorunda kaldilar..tugce karnini ozliyecegine eminim;)

Tabiki her dogum farklidir tatlim.Neden üsüdün ya?ben bunu duyduktan sonra yanimda kalin birseyler götürücem artik.Gecmis olsun

evet git bakalim melegin kac kilo olmus ne kadar olmus boyu :D:D rabbim saglikli bir sekilde dogmassini nasip etsin :D:D
oh ne güzel sana yine resimde verirler yine :D:D: bana yine vermedi :cry:

Amin tatlim hepimizin meleklerini insallah.Benim doktor benden merakli resim vermeye keske yakinda olsaydin sende ona giderdin ya :S Bana 4d de veriyor normalde 50 euro ama belese hahaha

kizlar bugün ogluma battaneye basladim, artik cok fazla internete girmemek icin. bebiye zarari oluyor genelde dizime koydugum icin. odamda olunca masam yok orda diz üstü koyuyorum.. bari son ay bebim laptoptan dinlensin.. ilk 8 ay onunla büyüdüde hahaha... bugün cok sükür iyiyim istahimda yerinde :D:D agrimda fazla yok..
sizler nasilisniz :D:D

Sen sonucta nete girdiginde kuranda dinliyorsun birsey olmaz canim ya.Simdiki bebisler internetle büyüyor zaten :D:D hic sorma ben bugün pek yiyemedim agrim yok ama canim bisey yemek istemiyoki :S Yarinda doktora randevum var sabahtan sonrada kocacimla gezecegiz uzak sehirlere gidip :) Vee kizimiza kiyafetler alacagiz eksiklerini tamamlayacagiz

benim kizim 4kg dogdu:) onemli olan sizin dar olup olmamaniz benim dikisim bile olmicakti gayet musaittim ama kizim son anda stresse girince vakum kullanmak zorunda kaldilar..tugce karnini ozliyecegine eminim;)

Evet öyle olursa dogurmak zor olur ama 4 kiloyu tatlim.Ben kendimden cok bebegi düsünüyorum dogum aninda sikisacak yavrum yazik :hıms: Özlemem ben karnimi normalde dümdüz karnim vardi simdi böyle dolasmaya gercekten alisamadim.Hem kizim gelsin artik merakla bekliyoruz

Geri