Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Evet öyle olursa dogurmak zor olur ama 4 kiloyu tatlim.Ben kendimden cok bebegi düsünüyorum dogum aninda sikisacak yavrum yazik :hıms: Özlemem ben karnimi normalde dümdüz karnim vardi simdi böyle dolasmaya gercekten alisamadim.Hem kizim gelsin artik merakla bekliyoruz

Allah yardim eder cnm o an oyle bir guc geliyorki..insallah saglikla al kizini kucagina:) ozlemessen neguzel valla biz gecen esimle yemege gittik karsimda hamile bir kadin vardi..karnini oksadi ve yuzunde bir huzur.gozlerim doldu o anda halbusi benim kizim kollarimdaydi:) galiba herkez farkli tepki veriyor

Kizzzz niye 10 dakika yaptin o 50 dakika hahaha Ben yürüyüs pek yapmiyorum ama cok geziyorum o da yürüyüs sayilir.Off 2 gündür bende pilates yapamiyorum oraya git buraya git kaldi bugünden gezmeye cikacagim yapamayacagim amann bende pazartesi yaparim bisey olmaz :) ayagini agrittiysan yavas yavas pilates yap tatlim

oh masallah yapa bildigin kadar yap bugün iki defa yürüyüse ciktim 20 dakika bide 15 dakikaa uzun yapinca ayagim agriyor ama kolay dogum icin yürümek sartmis... suan cok hasat bir durumdayim anlatamam :S

Acaba benimki kac kilo oldu sali günü ögrenecegim.Ayy kizlar kizimin ic badilerini yikadim bi güzel bide ic camasirlarini.Dün arkadasim geldi o ütüledi ben yerlestirdim dolabina.Sirasina göre yaptim en öne 62-68 daha yeni giyecekleri arka tarafada büyükleri koydum.Bütün kiyafetleri tamamm kizlarin öyle güzel kiyafetleri varki cok özeniyorum hemen giydirmek istiyorum prensesime.Simdiden benden cok kiyafeti var :D:D
Bir yastik daha koy karnina biraz daha büyüdü de hahaha bakalim napacaklar bayilirlar artik.

Neden kurdeleyle dalga geciyorlar ki anlamadim simos?Sasirdim simdi.Cogu dogum yapan kadin takiyor bir inanc degil yada bir amac yok iste her doguran kadin takiyor kurdelesini cokta hos duruyor ben doguma gitmeden saclarimida yapicam evde güzel masa felan yaparim düz olmaz zaten cok uzun bide düz yaparsam sikilirim ben saclarimdan.Tak kiz sennn cok tatli duruyor amannn bakma sen sizinkilere burdada cok takan var

bilmemki tugcecim geciyorlar iste, denk gelirsem alirim kesin bir yserden kurdele ama bulamazsamda özel aramam... :D:D
sen bugün dr.a gittin ne dedi dr. bebin nasil ne kadar olmus anlat kiz meraak ediyorum melegini :D:D

benim kizim 4kg dogdu:) onemli olan sizin dar olup olmamaniz benim dikisim bile olmicakti gayet musaittim ama kizim son anda stresse girince vakum kullanmak zorunda kaldilar..tugce karnini ozliyecegine eminim;)

bende cok genisdim zaten simdi hamislikte dahada genisledim... insallah oglum pirt diye kayar cikar :D:D
bencede özliycene eminim tugcem cünkü ablalarim ve arkadaslarimda hep öyle diyorlar :D:D

Allah yardim eder cnm o an oyle bir guc geliyorki..insallah saglikla al kizini kucagina:) ozlemessen neguzel valla biz gecen esimle yemege gittik karsimda hamile bir kadin vardi..karnini oksadi ve yuzunde bir huzur.gozlerim doldu o anda halbusi benim kizim kollarimdaydi:) galiba herkez farkli tepki veriyor

ya inanirim :D:D dokuz ay boyunca karnini oksarken insan bebegini seviyor sonra birden karin bosaliyor... tuhaf bir histir...
valla ben dik oturamiyorum... oglum dogsun istiyorum hic rahat degilim artik ama kesin doguncada keskke icimde dursaydi biraz daha derim :D

kizlar bugün ebem geldi, onunla tanistik konustuk kafama takilanlari sordum
bana diyet yapmami önderdi dediki bebege zarari yok diyetin dedi o yine kilosunu alir senin depolarindan dedi.. 23 kilo almissin dedi normalden fazla biraz dedi.. yani kibarca dombili dedi bana :cry:
kolay dogum icin yürüs sart dedi eger ayagindan dolayi kisa yürüyorsan iki defa cik yürüse dedi.
Evdede egzersiz yap dedi bir iki hareket gösterdi.. yani pilates iyi olur ya... bende yarindan tezi yok basliycam pilatese..
sonra karnimi kontrol etti dediki bebek pek kilolu görünmüyor dedi drun taahmini bence yalnis dedi.. zayif bir bebek simdilik dedi..
kafasi surda, su poposu, surasi dizkapagi felan diye hissederek gösterdi bana... kadin tecrübeli bir ebeye benziyor ama bana diyet önerdigi icin biraz gicik oldum ne yalan söyleyim. aksamlari tatli türünü yasaklayin kendinize dedi :cry: halbuki suan bi mars dondurmasi olsada yesem.... aaaaah aaah... neyse yarin insallah..

bugün hic rahat degilim ya nee rahat otura biiliyorum nede yata bildim, sarhos gibiyim ya.. inalllah yarin iyi olurum..
ayaklaarim felan cok sisti bugün ...
sizler nasilsiniz meleklerim :D insallah iyisinizdir

Geri