Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kizlar sizdede hormonlar moralinizi etkiliyormu? bi an bakiyorsunuz hersey güzel birde bakiyorsunuz dünyaniz kararmis? ya ben cok tuhaf hissediyorum kendimi kontrol edemiyorum bi oluyor abartilacak sekidle kiziyorum Sudan sebeplere bide oluyor hersey cok komik geliyor cok neseli oluyorum :S ve bunlar bir anda degisiyor

kizlar sizdede hormonlar moralinizi etkiliyormu? bi an bakiyorsunuz hersey güzel birde bakiyorsunuz dünyaniz kararmis? ya ben cok tuhaf hissediyorum kendimi kontrol edemiyorum bi oluyor abartilacak sekidle kiziyorum Sudan sebeplere bide oluyor hersey cok komik geliyor cok neseli oluyorum :S ve bunlar bir anda degisiyor
balım bunu en iyi yaşayanlardan birisi de benim emin ol seni çook iyi anlıyorum ve umarım bu dengesizliğim doğum sonrası biter kalıcı olmaz...

Yok kizlar almanyada asi yok cünkü burda hic vurulan duymadim türkiyede var ama cok duydum

- - - Updated - - -

Allah yardim eder cnm o an oyle bir guc geliyorki..insallah saglikla al kizini kucagina:) ozlemessen neguzel valla biz gecen esimle yemege gittik karsimda hamile bir kadin vardi..karnini oksadi ve yuzunde bir huzur.gozlerim doldu o anda halbusi benim kizim kollarimdaydi:) galiba herkez farkli tepki veriyor

Yok ya ben suan bebegimi özlüyorum gelsin artik esimle dayanamiyoruz az kaldi neysekiii

bilmemki tugcecim geciyorlar iste, denk gelirsem alirim kesin bir yserden kurdele ama bulamazsamda özel aramam... :D:D
sen bugün dr.a gittin ne dedi dr. bebin nasil ne kadar olmus anlat kiz meraak ediyorum melegini :D:D

Ayy ben unuttum gecen gün gittigim yerden bakmadim off bulmam lazim canim eger sen h m gibi bi yerlerden alirsan banada söyle yada bi yere gelirse felan bende alayim okey

kizlar bugün ebem geldi, onunla tanistik konustuk kafama takilanlari sordum
bana diyet yapmami önderdi dediki bebege zarari yok diyetin dedi o yine kilosunu alir senin depolarindan dedi.. 23 kilo almissin dedi normalden fazla biraz dedi.. yani kibarca dombili dedi bana :cry:
kolay dogum icin yürüs sart dedi eger ayagindan dolayi kisa yürüyorsan iki defa cik yürüse dedi.
Evdede egzersiz yap dedi bir iki hareket gösterdi.. yani pilates iyi olur ya... bende yarindan tezi yok basliycam pilatese..
sonra karnimi kontrol etti dediki bebek pek kilolu görünmüyor dedi drun taahmini bence yalnis dedi.. zayif bir bebek simdilik dedi..
kafasi surda, su poposu, surasi dizkapagi felan diye hissederek gösterdi bana... kadin tecrübeli bir ebeye benziyor ama bana diyet önerdigi icin biraz gicik oldum ne yalan söyleyim. aksamlari tatli türünü yasaklayin kendinize dedi :cry: halbuki suan bi mars dondurmasi olsada yesem.... aaaaah aaah... neyse yarin insallah..

bugün hic rahat degilim ya nee rahat otura biiliyorum nede yata bildim, sarhos gibiyim ya.. inalllah yarin iyi olurum..
ayaklaarim felan cok sisti bugün ...
sizler nasilsiniz meleklerim :D insallah iyisinizdir

Sen dogumdan sonra yiyeceklerini dengelersen kilo verebilirsin insallah sarkma felan olmaz en korktugum sey o yani benim.Ben son günlerde pilates yapamadim bakalim bugün yapabilecek miyim :) nasil zayif bebek kiz senin söyledigine göre bebeginin kilosu iyidi.kac kilo tahmin ediyor peki o?Canim hic gicik olma eben sana yardimci olmak istemis kötü birsey dememiski.Bazen cok yorgun oluyoruz gercekten

inşallah bende sizler gibi diyebilirim okadar güzel bebek kıyafetleri warki içim daha kıpır kıpır oluyo walla zor tutyorum bana kalsa herşeini şimdiden alcam eşim durduruyo bi cinsiyetini öğrenelim diyo geçmiyor zaman gerçekten kızlar ewer esmerim senin ne çabuk geçti daha dün gibi hamileyim dediğin gün gerçekten :) darısı baana inş

Diyeceksin güzelim emin ol.Zaman su gibi akip geciyor sonra dogumu düsünmeye baslarsin nasil olacak diye :D:D

- - - Updated - - -

kizlar cok sukur bebegimin hareketlerini hissediyorum cok guzel bisee :))

Cok güzeldir az birkac hafta daha bekle daha neler hissedeceksin büyüdükce neler olacak neler :D:D

Ben sali günü doktordaydim.Kizim 42 cm.2000 kilo olmus.Bir haftada 300 gr almis masallahi var kizimin.Kilosu boyu herseyi gayet iyi.Benimde herseyim iyi ama yine demir eksikligi cikti bu sefer daha cok düsmüs baska ilac verdi onu kullanacagim.Ben daha ebe felan ayarlayamadim haftaya ayarliycam insallah.Bu hafta berlinden arkadaslarimiz geldi hergün onlarla gezdik.Gece 4-5 gibi uyudum aslinda hic iyi degil bu saatlerde uyumak ama dayaniyorum ben :) Bazen kendimi cok yorgun hissediyorum tabiki demir eksikliginden özellikle kahvaltidan sonra böyle oluyorum.Onun disinda hersey yolunda ve artik kizim dogsun diye bekliyoruz yaniiii yeter esimde dayanamiyor bu duruma 1.5 ay kaldi

Geri