Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Ya canm devlete gidiyorum ya doktor ekrani cevirmis kendine hic bisey de demedi kizimla ilgili cok sinir oldum bidahaki randevuma ozele gidicem devletteki doktorlarin agiz kokusunu cekemem cok havalilar hic bise soylemiyolar ne kadar sinirlendim anlatamam ne hayallerle gitmistim :S

öyle sacmalik mi olur yahu?sen deseydin ya bende görmek istiyorum bana cevirir misiniz diye bu ne sacmalik!ne havalari varmis onlarin.onlar simdi diyorlarki bu kadar az paraya herkesle cok iyi ilgilenemeyiz cogu öyle düsünüyor

dün gittim doktora kızlar, ayrıntılı ultrasonumuz Maaşallah temizdi, Allah'ıma sonsuz kez şükür ki rahatladım, kızım iyiymiş, ama erken doğum riski haftasına girdim, Allah'ım korusun, artık daha da dikkat etmem lazım...

Nasil erken dogum haftasi esin?kacinci haftadasin ki?Erken olursa benim olur cünkü hic yerimde durmuyorum ev isi felan bayagi isler yapiyorum :D:D

kizlar ben yavas yavas korkuyorum artik, dogumdan .. nasil olacak??? heyecan basiyor aklima geldikce :D:D

Simosss bazen benimde aklima dogum geliyor ben sezeryan dogumdan korkuyorum ve dogumdan sonra atilacak dikislerden korkuyorum :cry: Normal dogumdan korkmuyorum karnimda cok kücük acaba kücük olunca daha mi kolay yaparim yoksa daha mi zor bilmiyorum.Tatlim kirmizi kurdeleni hazir ettin mi?Ben daha alamadim dogumdan sonra hastanede takacagim :)

karnimda cok kücük nerde yeri var anlamiyorum tatlim :D:D benimki haftada bir dönüyor ee kiz bebek iste yerinde duramiyor.tatlim kilosudami iriymis?bazi cocuklar 4 kilo bile doguyor.boyu uzun olursa dogurmak problem degilki kilolu olursa dogurmak zor tatlim.benimde doktorum ilacima en iyisi diyor onun vitaminle ilgisi yok o mecbur alinacak tatlim.ama zaten kizlar daha kücük dogar diye biliyorum bende.ablana inan :D:D

kilosu normal dedi boyu normalden uzun dedi.. babasida uzun bana bakarak demekki babasina cekecek :D:D
inanayim o zaman ablama hahaha kizlar citi piti prenses oluyorlar demekki :D:D

senin kilonun cogu su bence.benim daha hicbiryerim su toplamadi sis hicbiryerim yok cok su iciyorum ondan mi biliyorum.sen etrafindakilere bakma kiz ben 7 kilo aldim bana bile kilo almissin diyolar hahaha onlar konusur oyle bos bos takma kafanaa.dogumdan sonra pilateste yaparsan hicbirsey kalmaz tatlim.ben pilatesle bugune kadar cok sikilastim.suanda hamilelik pilatesi yapiyorum zor ama idare ediyorum iste kolay dogum icin gerekli

masallah canim insallah böylede devam edersin :D:D oh ne güzel biraz yapayim dedim youtubedan actim pilatesi :utan: 5 dakika mi on dakikami yaptim yetti yani... ama haklisin ya yarindan sonra baslayim yürüs yine yan yatacak bu gidisle bugün yine ayagimi agrittim malesef bari pilates yapayim ya....

Simosss bazen benimde aklima dogum geliyor ben sezeryan dogumdan korkuyorum ve dogumdan sonra atilacak dikislerden korkuyorum :cry: Normal dogumdan korkmuyorum karnimda cok kücük acaba kücük olunca daha mi kolay yaparim yoksa daha mi zor bilmiyorum.Tatlim kirmizi kurdeleni hazir ettin mi?Ben daha alamadim dogumdan sonra hastanede takacagim :)

kücük olursa herhalde kolay olur kiz, seninki iyi valla benimki simdiden 2800 gramm olmus nedcem ben ablalarim karnima gülüyor sanki yastik korsunda abartili büyük olurya öyle tam :utan: ama tek bebilerimiz saglikli olsunda biz biraz zor dogralim degilmi :D:D

hahaha kurdale ben takarsam valla benimle ailem dalga gecerki... ama aslinda güzel olur degilmi... ama güle güle beni gicik ederler.. zaten hep gülüyorlar diyorlarki türkiyede nedense hep kurdele takiyorlar diye... neden takiyorlar gercekten sen bilioyrmusun sebebini :D:D

Geri