Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Smiley allah anali babali buyutsun cnm...hormonlar yuzunden insan tuhaf oluyor ve aglamak icin sebepler ariyo agla tutma icinde rahatlarsin..birkac gunr gecer bu durum..biran oncce esinde gelsin yaniniza..eee zamanin okunca dogum hikayeni bekliyoruz..oglusunun boyu kilosu nedir?? Haa birde kiloyu dert etme o kilolari 9 ayda aldin hemen gitmesini bekleme zamanla gudecektir..kendine iyi bak oglunuda kokla yerime mis gibi oluyorlar

smileycim allah uzun sağlıklı ömürler versin,seni çok merak ettik kavuştun oğluna ne mutlu sana bol bol kokla bizim için.kaçıncı haftada doğdu minik çok bekletmedi anneciğini,mevlanında dediği gibi kendini iyi hissettiğin ilk fırsatta doğum hikayeni bekliyoruz.içinden ağlamak geldiğindede sıkma kendini ağla sütün kesilir üzülmemeye çalış,en kıymetlin yanında gerisi ne ki.sen tüm zorlukları tek başına çektin bugünleride atlatıcaksın üzülme sakın.kendinede bebişimizede iyi bak cnm

smicim canım seni çok merak ediyoruz,paşan erkenden geldi maşallah..ama sen kendini üzme olur mu şuan en mutlu günlerin,mucizen kucağında...hiç kimseyi takma canını sıkma..en yakın zmanda beklioruz seni

Bugün 11+ hamileyim Cuma günü kontrolüm var.Bakalım karnım artık yavaş yavaş çıkmaya başladı

bende tugcem hastaneye gittigimde diyorum ablalarima simdi bir kac Saat sonra benim oglumu ben kucagimami alacagim inanamadiim valla... suan yanimda uyuyor o Kadar tatliki... anlatamam... mis kokusu odayi tüm kapladi...

Ayyy kizz deme öyle bak hevesleniyorum simdiii benimkine oo daha var yanii ne yapalim bekliycezzz

Bende hastaneyi gezmeye gittigimde gördümki hersey orda var ama yinede herseyi koydum Hemen korseyi giyebilirmiyimki?Dikislerden felan?Göbek ilk zamanlar olur tatlim ya bu normal ama biraz daha zaman lazim gecmesi icin.Sen simdi bebisle beraber 6 kilo mu verdin?Valla yedigine dikkat et bence kuzum bende dogumdan sonra bol su icicem ama yedigim herseye dikkat edicem.kilolarin yavas yavas gider insallah burasida cok sicak dün gezdim ve mahvoldum yaniiii.Herseyimizi aldik bir bezimiz eksik kaldi onuda almamiz lazim.Insallah yakin zamanda esinde gelir

Canim benim ya sen cok hassassin anladigim kadariyla.Annen sana yardim etmek istiyor o senin annen onunla dertlessene ona anlat yoksa icinde kaldikca bunalirsin simosum.Millet sana acimiyordur ki sana öyle geliyor acikcasi bende üzülürdüm esim uzakta olsa yavrumuzu göremese ama ne yapacaksin sabredeceksin tatlim.Esinede darilma bence onun yerine koy kendini bi.Uzakta bir oglu oldu ve göremiyor ici gidiyordur onun güzelim ya inan bana o senden daha cok üzülüyordur

Kizlar carsamba gunu hastaneye gittim bebek ters duruyomus doktor boyle giderse sezeryan olursun dedi ben normal istiyorum 4d ultrasona girdim ama bebegim ters duruyodu o yuzden goremedim bugun yine gidicem insallah pozisyonu duzelmistir de gorebilirim bebegimi