Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Smiley allah anali babali buyutsun cnm...hormonlar yuzunden insan tuhaf oluyor ve aglamak icin sebepler ariyo agla tutma icinde rahatlarsin..birkac gunr gecer bu durum..biran oncce esinde gelsin yaniniza..eee zamanin okunca dogum hikayeni bekliyoruz..oglusunun boyu kilosu nedir?? Haa birde kiloyu dert etme o kilolari 9 ayda aldin hemen gitmesini bekleme zamanla gudecektir..kendine iyi bak oglunuda kokla yerime mis gibi oluyorlar:)

smileycim allah uzun sağlıklı ömürler versin,seni çok merak ettik kavuştun oğluna ne mutlu sana bol bol kokla bizim için.kaçıncı haftada doğdu minik çok bekletmedi anneciğini,mevlanında dediği gibi kendini iyi hissettiğin ilk fırsatta doğum hikayeni bekliyoruz.içinden ağlamak geldiğindede sıkma kendini ağla sütün kesilir üzülmemeye çalış,en kıymetlin yanında gerisi ne ki.sen tüm zorlukları tek başına çektin bugünleride atlatıcaksın üzülme sakın.kendinede bebişimizede iyi bak cnm

smicim canım seni çok merak ediyoruz,paşan erkenden geldi maşallah..ama sen kendini üzme olur mu şuan en mutlu günlerin,mucizen kucağında...hiç kimseyi takma canını sıkma..en yakın zmanda beklioruz seni

Bugün 11+ hamileyim Cuma günü kontrolüm var.Bakalım karnım artık yavaş yavaş çıkmaya başladı :)

bende tugcem hastaneye gittigimde diyorum ablalarima simdi bir kac Saat sonra benim oglumu ben kucagimami alacagim inanamadiim valla... suan yanimda uyuyor o Kadar tatliki... anlatamam... mis kokusu odayi tüm kapladi...

Ayyy kizz deme öyle bak hevesleniyorum simdiii benimkine oo daha var yanii :) ne yapalim bekliycezzz :hamis:

bu arada o listeyi yirta bilirsin canim hastanede o Kadar cok seyede ihtiyac olmuyor :D:D
bol esofman yada iste hastanede ne giyceksen onu koy. kan oluyor sonra su dökülüyor yani sIK SIK degistirmen gerekiyor. Hastane sana günlük kilot ve pedlerini veriyorlar. benim sana tavsiyem korseni hemen giymen. Ben hastanedeyken giymedim eve gelince giydim hala sarkiyor göbegim yavas yavas cekiliyor...
kendimi fil gibi hissediyorum... önce karnimda oglum vardi diye tesellim vardi ama simdi.... dogumdan hemen sonra sadece bes Kilo verdim... simdide bir Kilo daha verdim geriye kalan kilolarim duruyor. Aynada kendimi görünce sasiriyorum valla... bol su icin az yiyiorum gitmesi gerek bu kilolarim... yürüs yapiyorum oglumla. ama son iki gündür hava o Kadar sicakki disari cikilmiyor.
he bide bol bol bez depola eve :D:D... gerci senin esin var dimi... yalniz degilsin... ben 3 paket pampers almistim new Born. az kaldi bugün gidip tekrar almam gerek ama hava cok sicak olgumu kimseye birakmak isemiyorum onunlada cikamiyorum... o yüzden biraz havanin serinlemesini bekliyorum. Esim Burda olsaydi gider alirdi...

Bende hastaneyi gezmeye gittigimde gördümki hersey orda var ama yinede herseyi koydum hahaha Hemen korseyi giyebilirmiyimki?Dikislerden felan?Göbek ilk zamanlar olur tatlim ya bu normal ama biraz daha zaman lazim gecmesi icin.Sen simdi bebisle beraber 6 kilo mu verdin?Valla yedigine dikkat et bence kuzum bende dogumdan sonra bol su icicem ama yedigim herseye dikkat edicem.kilolarin yavas yavas gider insallah burasida cok sicak dün gezdim ve mahvoldum yaniiii.Herseyimizi aldik bir bezimiz eksik kaldi onuda almamiz lazim.Insallah yakin zamanda esinde gelir

kizlar zor dönem dogumdan sonra basliyormus, o yüzden simdi ne dinlenir gününüzü nasil güzel gecire bilrseniz gecirin bence... bebeginiz kucaginizda olunca mutlu oluyor insan ama geriye kalan hersey insani üzmeye aglatmaya yetiryor. hormonlardanmi bilmem ama ben cok depressifim. Esim hala gelemedi, ben hala annemlderde kalmak zorundayim lohusalikta yalniz yatmak iyi degilmis diye. Sürekli eve in cik bunaldim. Annemin isime karismasindan rahatisz oluyorum. Etrafimdakilerin bana akil vermelerinden biktim. Milletin bana aciyarak bakmasindan usandim artik. herkes esin hala gelmedimi neden diyor. hic düsünmüyorlar yarami desim desmediklerini. Hos gelsede birsey beklemiyorum ondan ben, dün yine kalbimi kirdi... kizlar dua edinde artik bende biraz huzur bulayim. tek mutlulugum sevincim muhammedim.

Canim benim ya sen cok hassassin anladigim kadariyla.Annen sana yardim etmek istiyor o senin annen onunla dertlessene ona anlat yoksa icinde kaldikca bunalirsin simosum.Millet sana acimiyordur ki sana öyle geliyor acikcasi bende üzülürdüm esim uzakta olsa yavrumuzu göremese ama ne yapacaksin sabredeceksin tatlim.Esinede darilma bence onun yerine koy kendini bi.Uzakta bir oglu oldu ve göremiyor ici gidiyordur onun güzelim ya inan bana o senden daha cok üzülüyordur

Kizlar carsamba gunu hastaneye gittim bebek ters duruyomus doktor boyle giderse sezeryan olursun dedi ben normal istiyorum :S 4d ultrasona girdim ama bebegim ters duruyodu o yuzden goremedim bugun yine gidicem insallah pozisyonu duzelmistir de gorebilirim bebegimi

Geri