Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar

• Konbuyu başlatan Sorucubaşı
  • Başlangıç tarihi
S

Sorucubaşı

Forum Okuru
Hamilelik belirtileri mide bulantısı ne zaman başlar
Hamile olduğumdan şüpheleniyorum midemde bulanıyor gibi gibi diyorum çünkü hep bulantı gördüğüm halde hamilemiyim diye tam olarak bilemiyorum şunu merak ediyorum bu arada cümleyi katlettim devrik oldu. Yani diyorum ki mide bulantısı ne zaman başlar hamilelikte kaçıncı hafta yada gün onu soruyorum :)

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla bu sorunun net bir cevabı yok. Gebeliği boyunca hiç midesi bulanan olmadığı gibi, gebeliği boyunca sürekli midesi bulanan da var. Genellemede ise ilk 3 ay mide bulantısı olabilir diyebiliriz ama ilk şu zaman başlar demek de zor, bünyeden bünyeye değişir.

bende birşey sormak istiyorum ya benmde günümden 2 gün gecti test yaptm negatif bu testi nezamn yapmalyım bidaha ve göğüslerim çatlayacakmış gibi agırıyo yardım edinnnnn kızlar :(

ya ablalarim ben daha 17 yasndayim sevglimin istegi uzerine arkadan iliskiye grdk icme bsaldi hemen cikarttm ama slerken grmişmdr szce adet goruyorum yaptktan bi ay snra da test yaptm negatf cikti ondan snrada adet oldm ama su an 2bucuk ay oldu karnmda siskinlik var cok az bsy yesem siginamiyorum baska belirtm yok istahim acildi ama balik yagi hapi kullanydm ondan mi bu sisknlik hamilemym cok korkuyorum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 yasindyim diyorsun ve sapik sekilde uliskiye giriyosun. Yarin birgün seninde kiz cocuklarin olur . Onlara ne anlatcan?? Zamaninda elin adamuyla götten sikistimmi diyecenn?? Peki babasina ne söylicenn?? Kizlaarrrrr akliniziii basinizaaaa alinn.......

Geri