Hamilelik ihtimali var mı?

Smyl

Yeni Üye
Üye
Hamilelik ihtimali var mı?
Merhaba, 1 aralikta erkek arkadasimla korunmasiz anal iliski yaşadık. Içime bosalma olmadi. Adet olmam gereken gün olan 8 aralikta akintim basladi ve hala devam ediyor. Ama akıntı o kadar az ki 3 gündür gelen bir pedi bile doldurmaz hatta anca peceteyle silince geliyor. Yine birkac kez silince yogun geldigi de oldu. Yalniz kafamı karistiran az gelmesi degil ara ara kahverengi akinti da olmasi. Kasiklarimda da yogun bir şekilde ağrı var. Internette yerlesme kanamasi ile ilgili bir sürü seyler yazmislar acaba yaşadığım ne olabilir adet kanamasi mi yoksa hamilelik ihtimali olabilir mi?
Not: Ara ara adet düzensizliği yasayan biriyim. Bundan önce son 2 ay adet olmayip hormon dengesizligi teshisi koyan doktorum tarafindan tarlusal kullanarak adet olmustum.

Lütfen yardim eder misiniz, akintim bugün de devam ediyor ama peceteye sildikce geliyor. Bu kadar az olmasinin sebebi ne olabilir ?

Lütfen yardim eder misiniz, akintim bugün de devam ediyor ama peceteye sildikce geliyor. Bu kadar az olmasinin sebebi ne olabilir ?

Anal birliktelikle gebe kalınmaz. Ancak ejakülasyon esnasında sperm vajinaya sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Kasık ağrısı bir kaç koşuldan kaynaklanabilir, lekelenmeniz muhtemelen belirttiğiniz hormon dengesizliğinden olabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Anal birliktelikle gebe kalınmaz. Ancak ejakülasyon esnasında sperm vajinaya sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Kasık ağrısı bir kaç koşuldan kaynaklanabilir, lekelenmeniz muhtemelen belirttiğiniz hormon dengesizliğinden olabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.
Peki su an da gördüğüm lekelenme adet mi yoksa yerlesme kanamasi olma ihtimali var mi ?

Bir de iliski sirasinda dikkat ettik yani sızma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Dedigim gibi akinti bazen kahve bazen de yogun kirmizi oluyor.

Tekrardan merhaba, siteye yazdıktan sonraki günlerde adetim yoğunlaştı ve her zamanki gibi 7 gün sürdü. Adetim biteli 4 gün falan olmak üzere. Ve şu ara canım bir sürü şey yemek istiyor iştahım arttı ve gün icinde göğüslerimde karincanlanma oluyor. Merak ettigim iliskiden bir hafta sonra adet olunsa da hala hamilelik ihtimali olabilir mi?

Geri