Hamilelik ihtimali varmıdır ?Sizce hamilemiyim

Z

Zehra123

Forum Okuru
Hamilelik ihtimali varmıdır ?Sizce hamilemiyim
4 ay once (31 temmuz 2017) de sevgilimle surtunmeli bi iliskimiz oldu ama cinsel organina girme gibi bir durum yasanmadi yinede islaklik olup olmadigini bilmiyoruz bizde cok korktuk ve 1 gun sonra ertesi gun hapi kullandim adetim gecikti fakat 4 ay boyunca adetim yinede surdu ama eskisi gibi uzun surmedi her ay 2 3 gun surdu sadece ve 2 aydirda karnimda sislik belirdi bir sertlik olustu bizde korktuk ve eczaneden 2 tane hamilelik testi aldik ve birer gun arayla aldigimiz 2 testide yaptik ikisininde sonucu negatif cikti ama icimiz rahat etmedi acile gittik ve acilde karnimda sislik,sertlik ve arasirada boyle baloncuk patliyormus gibi olduğunu ve gaz sesi gibi ses geldigini soyledim bide gobek deligimde sertlik olustu ve sanki kalbim karnimda atiyo gibi bi atis var onlarda bunun uzerine kan testi idrar testi ve ultrason cektirdiler ama yaptigimiz kan testi normal kan testiydi hamilelik için olan kan testi degildi ve hamilelikle alakali bisey demediler onlarda mikrop var dediler acaba hamilelik gibi bi durum olsaydi ultrasonda fln gozukurmuydu veya soylerlermiydi hamile oldugumu sizce hamilemiyim isterseniz sonuclarida atabilirim cevaplarsaniz cok sevinirim.

Merhaba, şüpheli birliktelik sonrası testler yapılmış, usg + doktor kontrolünden geçmişsiniz. Mensiniz de düzenli gerçekleşmiş. Bu durum da gebe olmadığınızı belirtelim. Gebelik söz konusu olasaydı elbetteki usg ile tespit edilirdi. Gebe olmadığınıza kendinizi ikna etmeye bakın..

Geri