Hamilelik olabilirmi ?

D

dmla2

Forum Okuru
Hamilelik olabilirmi ?
Kızlar acıkmıyorum ama canım sürekli yemek yemek istiyo arada bulantılarım oluyo ama kusmuyorum karnım hafif var ve şiş bazen halsizlik oluyo aniden ve birden moralim falan bozuluyo sonra düzeliyo acaba bu nedir sizde hamilemiyim

Merhaba, benzer sorularda hep belirtiyoruz. Belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz bu yanlış ve yanıltıcı olur. Adetinizde gecikmeniz varsa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Selam ben doğum kontrol hapı kullanıyorum fakat içtikten sonra ishal oldum ama sadece bir kez ishal şeklinde tuvalete gittim o gece birlikte olduk ama içime bosalmadi kesinlikle sonraki birlikteliklerde hep kondom kullandık. Ama içimde bi korku var ishal etkisini götürür mu kısa olmasına rağmen ? Şu an adetime 6 gün var ve yumurtaliklarim sızlıyor ara sıra

İshal ve kusma ilacın etkinliğini düşürür. Bu durumda birliktelik esnasında ejakülasyon olsun olmasın ek korunma gerekir. Düşük ihtimal olsada gebelik söz konusu olabilir.

İshal ve kusma ilacın etkinliğini düşürür. Bu durumda birliktelik esnasında ejakülasyon olsun olmasın ek korunma gerekir. Düşük ihtimal olsada gebelik söz konusu olabilir.
Prospektuste şiddetli ishal olursa önlem alın yazıyor da benimki şiddetli değil diye düşündüm bir kez olunca . Çok teşekkür ederim yardiminiz için 5 gün içinde adet olmam gerek umarım bi terslik olmaz

İlacı aldıktan sonra hemen ishal olmuşsunuz şiddetli olması ibaresi ilaç alındıktan bir kaç saat sonra sık dışkılamayı ifade ediyor.Gebelik ihtimali verdiğiniz bilgilere göre yok denecek kadar az bir problem olacağını düşünmüyorum. Adete yakın bir zamanda sanırım birliktelik gerçekleşmiş . Doğum kontrol hapı daha önceden yumurtlamayı baskılamıştır

Geri