Hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir dişim ağrıyor kızlar

D

disagrisi

Forum Okuru
Hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir dişim ağrıyor kızlar
Hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir Hamileyim dişim ağrıyor Kızlar herkese selam olsun bakın bu sabahın bu saatinde diş ağrısından uyuyabilmiş değilim. Ben bu bebeği çok istiyorum ve o kadar istiyorum ki elim kesilse tentürdiyot bile sürmeyecem o derecedeyim eşimi dürtükledim böyle böyle diye dişçiye gidek dedi ama bu saatte bulamayız adam uyku mahmurluğu ile bişeyler söyledi. Ağrı kesici alamıyorum malum gebelik durumundan dolayı ama benim acilen bu diş ağrısına çok doğal bir yöntem bulmam gerekiyor bu nasıl ağrıdır Allahım inanılır gibi değil. w

Diş ağrımı bebeğime de zarar vermeden kesebilecek çok doğal bir yönteminiz var mı kızlar yardıııııııııııııım

Hayatımda yaşadığım en büyük acıların tamamı hep hamilelikte oldu diş ağrısı da bunlardan birisi malesef. Bebekten dolayı depolarımız azalıyor ve en önce dişlere vurarak başlıyor sıkıntılar. İstediğin kadar fırçala bazen sıkıntı yaratıyor. Hayatım evinde karanfil umarım vardır hani şu kurutulmuş olan karanfillerdenondan var ise o dişinin üzerinde çok fazla ezmeden çiğner isen ağrıyı kesecektir diye düşünüyorum. Malum sen doğal bir yöntem istedin.

Ha baktın olmuyor bi parol türü şey alacaksın hayatım bu diş ağrısı ile yaşanmaz ve çekilmezde. Geçmişler olsun.

Geri