Hamilelikte diş macunu hangisini kullanayım

D

Demetsdf

Forum Okuru
Hamilelikte diş macunu hangisini kullanayım
Hamilelikte diş macunu seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli

Merhaba

Dişlerini düzenli fırçalayan biriyim 2 aylık hamileyim diş macunları hamilelikte bir zararı var mı her diş macunu kullanılabilir mi , dişlerimi hangi diş macunu ile fırçalamalı hamileliğim de hangi diş macununu kullanmalıyım , diş macunarının hamilelikte etkilerinin olduğunu olumsuz etkilerinin olduğunu duymuştum bu doğrumu ne gibi olumsuz etkileri var cevaplarsanız memnun olurum

Merhaba Demet

Diş macunu kullanımı sadece hamilelikte değil normal zamanlarda da çok önemli çünkü hangi diş macununu seçtiğinz ve içeriğinde ne olduğunu bilmeniz gerekiyor . Çünkü bazı diş macunları dişleri beyazlatmak için zararlı içerikler kullabiliyorlar bunun için kullacağınız diş macunu nun içeriini mutlaka bilmeniz de çok fayda var. Bazı diş macunlarında florid kullanılmaktadır , florid insan beyni üzeride ciddi hasarlara yol açmaktadır.bana kalırsa kullanacağınız diş macunu doğal içerikli olmalı zararsız bileşenlerden oluşmalıdır. Ben doğal içerikli diş macunu kullanıyorum yerli bir marka eyüpsabri tuncer'in gayette memnunum sana da tavsiye ederim .

Geri