Hamilelikte geniz akıntısı ve mide bulantısı nasıl geçer?

• Konbuyu başlatan Yagmurumbenim
  • Başlangıç tarihi
Y

Yagmurumbenim

Forum Okuru
Hamilelikte geniz akıntısı ve mide bulantısı nasıl geçer?

Hamilelikte geniz akıntısı mide bulantısı melek kadınlar kulübü hamilelikte geniz akıntısına ne iyi gelir forum'da.​

Hamileyim geniz akıntım ve aksi gibi mide bulantım da çok. Ne yapabilirim sizce. Galiba soğuk algınlığı oldum geniz akıntısı çok kötü mide bulantım da ilk 3 ayın içinde olduğum için kızlar lütfen fikir verin hamilelikte geniz akıntısı ve mide bulantısı nasıl geçer?

Merhabalar
Hamilelikte geniz akıntısı ve mide bulantısı durumunda kafanıza göre ilaç kullanmayacağınıza göre doğal şeylerle geniz akıntısına çözüm bulabilirsiniz. Mide bulantisina gelince de ilk 3 ay mide bulantıları yoğun olabilir bu gebeliğin en önemli belirtilerinden biridir aslında. Geniz akıntısı için ise bol c vitamini ve bolca sıvı tüketmenizi öneririm. Eğer geniz akıntısına bağlı bir mide bulantiniz varsa doktorunuza bir danışmanızda fayda var o en doğru yolu ve tavsiyeyi gösterecektir. Maalesef içinde bulunduğumuz zaman diliminde virüsler artmış durumda. Onun için çoğunlukla sebze meyve d vitamini c vitamini b vitamini OMEGA bakımından zengin şekilde beslenmeli bağışıklık sistemini sağlam tutmamızda fayda var.

Hamilelikte geniz akıntısı ve mide bulantısı konusu dışında bir de gebelikte en çok merak edilen sorulardan biri de mide bulantısı konusu. Onun için aşağıdaki linki sizin için paylaşmak istedim. "Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar"

Geri