Hamilelikte sarı akıntı neden olur normal mi?

• Konbuyu başlatan Gncaaktrk
  • Başlangıç tarihi
G

Gncaaktrk

Forum Okuru
Hamilelikte sarı akıntı neden olur normal mi?

Hamilelikte sarı akıntı ne anlama gelir melek kadınlar kulübü hamilelikte sarı akıntı ne zaman biter forum'da.​

Kızlar bir kaç gündür sarı renkli akıntı geliyor özellikle pet koydum ki akıntının rengini anlayabilmek için bayağı sarı renkli bir akıntı oluştu bunun yanında biraz kaşıntıda var hamilelikte sarı akıntı ne anlama gelir tecrübeli olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim. Gebelikte sarı akıntı normal mi sizce?

Merhabalar
Hamilelikte sarı akıntı ne anlama gelir? Hamilelikte aslında sarı akıntının gelmemesi gerekir eğer böyle bir akıntı görüyorsanız sarı renkte bu enfeksiyonun işaretidir yanında kaşınma ya da hafif kızarıklık da varsa kesinlikle Bir enfeksiyon işaretidir bu kesinlikle dediğim gibi mutlaka kadın doğum uzmanına görünmeniz gerekiyor bu konuda. Hamilelik geçirdiğiniz için burada evde yapmanız gereken herhangi bir şey söylemek istemiyorum riskli olabilir hamileliğinizi tehlikeye sokabilir onun için böyle bir sarı akıntı gördüğünüzde hemen acilen doktora muayene olmanızda fayda var. Normal zamanda ya da gebelikte sağlıklı bir akıntının rengi şeffaf ya da beyaz renkli olmalıdır ama artık doğumda son haftalara yaklaştı insanız bu akıntı fazla yoğun su gibi olan akıntılar doğuma yaklaşıldığını gösterir.

Hamilelikte akıntı her zaman sık sık sorulan sorulardan biridir aşağıdaki ile ikimiz de bir konu başlığı paylaşmak istiyorum sizinle dilerseniz inceleyebilirsiniz. "Hamilelikte akıntı her zaman olur mu" bu konuyu da incelerseniz güzel tavsiyeler alabilirsiniz.

Geri