Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

selam kızla bende bu soruyla ilgili normalde adetim sadece 2 gün sürdü birinci gün cok acık renkde bi orkidi dolduracak sekilde kan geldi ikinci gün camur gibi bir elin yarısı kadar koyu bişe geldi ondan sonra aradan 5 gün gecdi ne gelen var ne giden . üsdüne görmemiyim acaba bu gün test yapdım olumsuzzz

Ben sekiz yildir adet gordugumde hep agri cekerdim ama ilk defa bu ay uc gun surdu dorduncu gun acik pembe kanama geldi en son gunde kahverengi. Cok tuhafti acaba gebe ihtimalim varmi en cokta o kadar cok agri gormeme ragmen ilk defa agrisiz bi adet donemi gecirmemdi. Sizce test negatifmi cikar. Belki ustune gormedir diye ikinci gun test yaptim ama negatifti. Bittikten sonra yaptirmadim

Ben sekiz yildir adet gordugumde hep agri cekerdim ama ilk defa bu ay uc gun surdu dorduncu gun acik pembe kanama geldi en son gunde kahverengi. Cok tuhafti acaba gebe ihtimalim varmi en cokta o kadar cok agri gormeme ragmen ilk defa agrisiz bi adet donemi gecirmemdi. Sizce test negatifmi cikar. Belki ustune gormedir diye ikinci gun test yaptim ama negatifti. Bittikten sonra yaptirmadim
Bende ağrısız adet oldım adet olduğumu bile anlayamadım. Hala adet olmadm simdi belimde ara ara ağrı oluyor bide rahmimün So. Tarafına ağrı vuruyordu

Sevgili merve benim adetim bittiginde test yaptirmadim ama asiri yorgunlugum var yarin eczaneden test alicam insallah pozitif cikar

Slm bayanlar bende yeni katıldım aranıza benim adetime 1 hafta kala kahverengi leke gordum azcık en fazla 1 saat bile surmedi sabaha kadar olmadı adetim ocağın 8 bekliyorum sizce hamile olabilirmiyim

Olabilirsin belki canim ama gununu bekle bende bekliyorum suan gununde olmassan kan testi yaptir.
Bende seninle suan ayni durumdaydim. Bende anlatayim durumumu banada biri akil verirse sevinirim Aslinda
Ben her zaman 35 gune bir regl oluyorum. Ve 7 gun suruyor. 2 ay öncesinden baslayayim gunlerime 3unde olmustum iki ay once regl , gecen ayda 8inde oldum iste. Bu reglimi normalde ayin 13unde olmam gerekiyor bugun ayin 6si. adet gunume tam1 hafta var. Gecen ay8i oldum regl ama 35 gune bir oldugum icin adet suphesi yok bende ve kanama lekelenme seklinde ilk bi anda agri hissettm karnimda yarim saat snra baktm ve kahve rengi 3*5 damla lekelenmisim silinirken pecetedede acik pembe renk gordm ilk kez boyle birseyle karsilasiyorum. Arastrdm yerlesme kanamasi olablr dye okudum ovulasyon gunum23u yani yumurtlma gunum. Bugunde ayin6si.
Szce bu yerlesma kanamasimi kesildi suan kanama ama blki aksama dgru gne lekelnblrm ageimda saniylikti ilk lekelnmem gldigi icndr blki .. bna yardmci olrsanz sevnrm.
Bnde 13u gunumu bklicm olmzsa 14unde gdecm bi kan testi yaptrcam :)
Belirti olarakta goguslerm cok her adet oldgmda hassaslasr ama bu sefer sertlik ve dokunsgmda agriyo . Bni bilgilndrirseniz sevinirim .. adet olcagim icin yavastan önden sökmeyemi basliyo onden anlamadmki hc boyle bi sorunlda karsilsmadm dha once
Bnde9 aylik evliyim 5ay bu korunmadan birlikteligmz inşallah hanileymdr ikimzde cok istyrz cnku :)

mrb arkadaşlar bende kahverengi lekelenme 5-6 saat sonra da adet oldum 1 gün sürdü ve şimdi bitti hiç gelmiyor hamile olabilirmiyim sizce

Merhaba arkadaslar size birşey sormak istiyorum biz 4 aydır cocuk istıyoruz son iki aydır adetim gunumden önce oluyo ve adetimde 5-6 gun once birkaç damla kan geldi bu ay içimde hamileymişim gibi bi his var ne yapacam bilmiyorum adetim dun bitti acaba ihtimal varmı?Doktoro gitsem mi?

Merhaba arkadaslar biz 4 aydır cocuk istiyoruz.Son iki aydır adetim gunumden once oluyor ben hep 4-5 gun sonra olurdum ve iki aydır adet gunumden 5-6 gun once bır kac damla kan geldi oglumda böyle şeyler olmadı ama hamile olabilir miyim bi ihtimal doktora gitsem mi?

Merhaba arkadaslar biz 4 aydır cocuk istiyoruz.Son iki aydır adetim gunumden once oluyor ben hep 4-5 gun sonra olurdum ve iki aydır adet gunumden 5-6 gun once bır kac damla kan geldi oglumda böyle şeyler olmadı ama hamile olabilir miyim bi ihtimal doktora gitsem mi?

tabiki doktor en doğrusunu bilir canım ama hamilelik öncesinde vücut kendini hazırlamaya başladığından adet günü geri kayabiliyormus. Şahsen benim öyle oldu bu ay. Ama tabi neler oluyor .farklı bir durum da olabilir Allah gönlüne göre versin inşallah

Geri