Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz

nisaozdek

Yeni Üye
Üye
Hamilemiyim acaba adetim neden böyle düzensiz
Merhaba cok merak ettigim birşey var ve danışmak istiyorum yardim edin lutfen
11 nisanda adet olmam gerekiyodu hic şaşmazdı adet günüm son iki aydir cok garip ocak ayında olmuştum sonra kaynanamla kavga ettik baya sinir stres oldu subatta hic adet olmadim doktora gittim tum testleri yapti stresten dedi martın 10 unda oldum adet tam 11 nisanda olmam gerekiyodu ve bugun 16 nisan ayin 13.de 1 damla kan geldi ama kahverengine yakindi bende adet oldum sandim takvimimi filan da ayarladim ama pedde koydum ama baktim hic bisey yok sonra anneme sordum annemde ustune görmüştürsün belki dedi idrar testi yaptim negatif çıktı ama hala olmadim hic ağrımda yok acaba kan testi yaptirsam mi yoksa boşa umitlenmesem mi cunku her test yaptigimda negatif diyince doktor canimdan can gidiyo sanki lütfen akil verin bana muhtacim

Merhaba, adet gecikmesinin bir çok nednei vardır. Altta yatan neden ancak hormon tahlillerinin yapılması ve muayene ile teşhis edilebilir. Gördüğünüz lekelenme yerleşme kanaması olduğu gibi başka durumdan da kaynaklanabilir. evde yapılan idrar testleri hatalı sonuç verebiliyor. Bu nedenle hcg testi yapmanızı öneriyorum. Ayrıca testiniz negatif olursa ve bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün..

Geri