hamilemiyim acaba gebeliğin ilk belirtileri bunlar mı ?=

Merhaba ,

Gebeliğin ilk belirtisi mens gecikmesidir. Tabi her mens gecikmesine gebelik diyemeyiz.Başka nedenler den ötürü de gecikme olabilir. Ayrıca saydığınız yöntemlerin tıbbi bir geçerliliği yok.Gebe olup olmadığınızı en sağlıklı olarak net sonuçla HCG testi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Sorunuza istinaden ; hamile olduğumu nasıl anlarım konusunu incelemenizi öneriyorum.

Hamile olduğumu nasıl anlayabilirim?

çok tesekur ederim beyza hanım iyi gunler

ben galiba adet olacağım sırt ağrılarım ve göğüs agrısı nerdeyse 3 e katlandı :( basta olan gös sırt ve kasık ağrıları şimdi daha çok şiddetli oldu hamile değilim galiba :(

Acaba '' gibi olasılıkları boş verin Mensniz gerçeklştimi ? Hayır.Böyle kendinizi fazla dinleyip umutsuzluğa kapılmayın.Kafanızı meşgul edicek şeylerle uğraşın.İnşallah mutlu , hayırlı haberlerinizi alırız.

ben galiba adet olacağım sırt ağrılarım ve göğüs agrısı nerdeyse 3 e katlandı :( basta olan gös sırt ve kasık ağrıları şimdi daha çok şiddetli oldu hamile değilim galiba :(
Canim kac gun var adetine.benmde gogus agrim cok var.kasik agrilarmda .dun test yaptim.pozitif cikti.istersen sende bi test yap adet olacagimi olmaycami diye dusunmek kotu .yap rahatla derim

1 gün erken adet oldum ve adetim cok sancılı gecti adfetin3. günü hastaneye gidip kan tahlili yaptık prolaktin değeri yüksek cıktı değer 27 buna canım sıkıldı moralim cok bozuk gercekten :(

Ben de bu sabah karbonatla yaptm kopurdu kabarcik verdi yani ona gre hamileyim ama gittim test aldm yaptm negatif cikti adetim 2 gun gecikti mide bulantm bel agrim goguslerde hassasiyet var ama ne olcak bilmiyrm ins. Hamileyimdir 5 senelik evliyim bitane oglum var ilk gun hamile kaldim bes aydan beri korunmayi biraktik hakkimizda hayirlisi

Ben de bu sabah karbonatla yaptm kopurdu kabarcik verdi yani ona gre hamileyim ama gittim test aldm yaptm negatif cikti adetim 2 gun gecikti mide bulantm bel agrim goguslerde hassasiyet var ama ne olcak bilmiyrm ins. Hamileyimdir 5 senelik evliyim bitane oglum var ilk gun hamile kaldim bes aydan beri korunmayi biraktik hakkimizda hayirlisi

Geri