Hamilemiyim beta hcg değerim 2,3 çıktı

Busemmmm

Yeni Üye
Üye
Hamilemiyim beta hcg değerim 2,3 çıktı
Erkek arkadaşımla beraber olduk adetim 6 7 gün gecikti kan testi yaptırdık beta hgc 2,3 çıktı sonra doktor ilac verdi 2 hafta kullandm sonra 2 gün süren varla yok arası bi kanama oldu bir ay geçti ve hala adet olmadım gebelik olabilir mi o kanama yerleşme kanaması falan olabilir mi

Selamlar Busemmmm, yaptırdığın beta hcg testi sonucuna göre zaten hamile değilsin. Yani hamilelik görünmüyor sen bu testi yaptırdığında. Hamile olduğunu düşünmüyorum ama lütfen sıkıntı olmaması adına bir kez daha bhcg testi yaptır. Ben olacağını düşünmüyorum ama yinede yaptır kafan rahatlasın olur mu ?

Peki saolun son bisey daha sorayim doktora gitmiştim testi yaptirdiktan sonra gebelik olmayınca düzene girsin diye 15 gün kullanacağim primolut ilaç verdi. aslında o ilacı kullandıktan sonra 2 gün süren bi knama oldu o yerleşme kanaması olamaz diye düşünüyorum. Ama kısa sürünce şüphe duydum. 2 gün sonra bitti şimdi diğer ay geldi 12 sinde adet olmalıydım ayın 16 sı oldu neden adet olmuyorum acaba bunla ilgilide biseyler soylerseniz cok iyi olur

Merhaba, primolut kaynaklı lekelenme yaşadığınızı düşünüyorum fakat tedbirli olmanızda fayda var . Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise tekrar hcg testi yapın ve sonuca göre hekime görünün. Primolut gebe kalmayı engellemez ama adet düzenini değiştirebilir.

Geri