HAMİLEMİYİM (bilenler yazabilir mi lütfen)

Hayalperest88

Yeni Üye
Üye

Lafı uzatmak istemiyorum ama bu hamilelik konusunda bilgim yok herkes farklı şeyler söylüyor ne yapacağımı şaşırdım(daha önce hiç böyle birşey yaşamamıştım....)
4 EKİM de adet oldum 17 Ekim'de yumurtlama günümdu 22 ekimden 25 ekime kadar kahverengi lekelenme yaşadım..
1KASIM da adet olmam gerekiyor du olmadım o gün çok hafif pembe 2 damla leke geldi adet olucam sandım olmadı iki gün boyuncada çok afedersiniz sümük gibi şeffaf yapışkan akıntım oldu(kokusuz) .. dayanamayıp 3 Kasım'da akşama doğru test yaptım sonuç negatif...
Kimisi adetten bir gün sonra bile çıkar hamile değilsin dedi kimisi daha bkle 15 20 gün hemen belli olmaz eğer o leke yerleşme kanaması ise daha var dediler... Bugün adetimin üzerinden 12 gün geçti ama daha test yapmya korkuyorum ne zmn yapmalıyım son 3 gündür sarı akıntı oldu ama kokmuyor geçti oda..belim aşırı ağrıyor gece dayanamıyor göğüslerim ve ucu çok şiş ağrı yok ama ucu sızlıyor arada mide bulantım var ama adet belirtileriyle aynı olduğu için hamileyim diyemiyorum (alt karnımda şişme var)
BEN NE ZAMN TEST YAPSAM DOĞRU SONUÇ ALABİLİRİM.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım, bak ben de lafı uzatmıyorum hamile değilsin. Hamile olsan kesinlikle yaptığın gebelik testlerinde çıkardı. Hamilelik testini ne zaman yapayım diyorsun. Bu ayın 1 inde adet olman gerekiyormuş ve olmamışsın bugün ayın 12 si ve halen adet olmadı isen hayatım hamile isen testin tam zamanı ama negatif çıkacak.

Hamilelik testlerine kesinlikle güvenebilirsin. Ben bunu takıntı yaparım kendimi biliyorum tarzında bi insan isen. Lütfen beta hcg kandan gebelik testi yaptır.

Peki adetim neden bu kadar gecikti sorusunun cevabı aslında sende. Hiç Ekim ayı sonu ya da bu ayın başlarında hasta oldun mu ilaç kullandın mı üzüntü sevinç yaşadın mı ?

Geri