Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Sürekli gizli gebelik konusuna takmışsın konuya gir üstteki adresin tamamını kopyala buraya yapıştır düzenleyeceğim o konuyu hadi bekliyorum.
Sadmin ablacım sen bu kadar kesin ve net nasıl konuşuyorsun beta hcg asla yanlış çıkmaz diye yani benim 8 beta hcg hepsi negatıf genel 0.100 0.150 en son 0.14 çıktı bunlar kesin dimi ablacım nolur kızma dünde gititm karından ultrason yaptı gebelik Yok dedi emin olmalıyım artık dimi vajinal ultrason da keseyi gören doktorlar benim Kasım 30 da yaşadığım ilişkidr olusucak olan bi gebeliği bu zamana kadar gittiğim 6 7 doktor görürdü heralde ablam dimi

Gecen ay adetten haric kullandigim enfeksiyon t
Edavisinden sonra kanama oldm 7 gun ve bu ay hala adet gormedim sebebi ne olabilir

Gayet önemli, faydalı bir w olmuş.Umarım herkese rabbim istediği zaman nasip etsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kızlar adetım 1 hafta gectı ve bugün adet oldum sandım ama parça seklınde kan gelmıs ve çok açık renklı az az ara ara gelıyor hamılelık ıle ılgılı olabılır mi bu arada çok cocuk ıstıyoruz​

Yani sanki durumunuz dış gebelik gibi görünüyor. 1 hafta sonra parçalı kanamadan anladığımız bu hiç doktora gitmediniz mi ? Ya da hamilelik testi yaptırdınız mı test sonucu ne diyordu ?