Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba sevgilim göğsüme boşaldı fakat silerken bacağıma falan döküldü acaba gebe kalabilir miyim çünkü hemen banyo falan yapmadım. Birde adetimin lekelenme dönemi 6. Gündeydim
Merhabalar adetiniz 6 gün sürdü ise zaten hamile kalmamışsınız. Ben bu anlatımınıza göre hamile olduğunuzu zaten düşünmüyorum üstüne bir de adet gerçekleşmiş canım.

HAMİLEMİYİM DEĞİLMİYİM YORUMLARI HAMİLE OLDUĞUMU NASIL ANLARIM ?
Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 71519

HAMİLELİLĞİN İLK BELİRTİLERİ NELERDİR ?>> TIKLAYIN
Arkadaşlarım dileyen kişiler için daha önceden açmış olduğumuz bazı konu başlıklarını vererek sizlerin özellikle hamilelik süresindeki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Tabiki yaşadığınız ve daha önce yaşamadığınız bazı belirtileri de bizlere yazarak cevaplar bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey üstelik üye olmadan kayıt olmadan konularımıza sorularınızı anlaşılır bir şekilde göndermektir. Tüm hamile olduğunu " acaba " diyerek düşünenler bizlere yazsınlar cevaplandıralım.

HAMİLEMİYİM DEĞİLMİYİM TEST YAP >> BURADAN

PEKİ YA HAMİLE İSEM BUNU EN NET NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

Değerli Melek Kadınlar Külübü kullanıcıları, hamile olduğunuza net olarak kanaat getirmenize gerek yok. Zaten aklınıza bir kere düştüğünde artık kendinizi alamayacak ve bu durumu " Hamilemiyim " diye düşünmeden edemeyeceksiniz biliyorum... :D:D Zira biz kadınların tamamında böyle kuyruğu düştüğünde aklımıza tilkinin hemen nihayete erdirmemiz gerekiyor bunun için BETA HCG TESTİ yaptıracaksınız. Hemen aşağıdaki konudan net ayrıntılar bilgiler var inceleyin. Hatta bu testi yaptırıp sonucunu bize atın kaç haftalık hamilesiniz ya da hamile değilseniz sizlere hamile değilsiniz diyelim.

BETA HCG TESTİ İLE KESİN HAMİLELİK >> BURADAN

Genç kızlarımızın bir çoğu evlilik öncesindeki ilişkiye sıcak bakmaz iken bir çoğu da özellikle ters birliktelik durumunu yaşamaya başlıyorlar .Bu durumda da karpuz kabuğu düşünce akıllarına ya hamile isem diyerek kendi kendilerini yiyor, hatta bazı durumlara ( ki sitemizde var böyle bi kaç arkadaş ) bunu çok büyük takıntı haline getirerek psikolojilerini bitiriyorlar. Bu hususta sizler için CİNSELLİK MEKANI Bölümünü oluşturduk böyle bir durumunuz var ise yine kayıt olmadan tüm sorularınızı bizlere gönderebilirsiniz emin olun isminiz cisminiz ve tüm bilgileriniz bizde gizli kalacaktır. Buna yüzde yüz emin olabilirsiniz zaten soru sorarken net bilgiler de vermiyorsunuz :) Konuşulmaya utanılan tüm gizli kalmış sorularınızı bizlere sorabilirsiniz

CİNSELLİK MEKANI >>> BURADA

Tüm bu yazılanların haricin de bir de HAMİLE KALMAK İSTEMİYORUM DİYENLER bulunmakta. Bunun içinde daha önceden açılmış bir konu başlığımız var olaki bu başlık altından fikir isteyebilirsiniz ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz inceleyin lütfen.

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR

Başka bir grup anne adayı da hiç bir sıkıntı olmadığı halde bir türlü hamile kalamıyor. Bu durumda daha önceden onlarca üyemizin ve uzmanızın yazdığı ve HAMİLE KALMAK İÇİN SOĞAN KÜRÜ uygulayıp sonuç alan hamile kalan kadınların dediklerine kulak verin isterseniz. Lütfen aşağıda yer alan konumuzu inceleyip soğun kürünü mutlaka ama mutlaka deneyin,

HAMİLE KALMAK İÇİN YUMURTLAMA GÜNLERİNİZİ BİLMENİZ GEREKİYOR

Hamile kalmak isteyen bir kadınsanız ve onun için buralarda iseniz ilaç kullanımı ile ya da yanlış alarm ile hamile kalamamış iseniz öncelikle sizlerin Yumurtlama Ovülasyon gününüzü kesin olarak bilmeniz gerekiyor kızlar. Bunun için aşağıdaki konumuzu incelemeniz gerekiyor.

YUMURTLAMA OVÜLASYON GÜNÜMÜ HESAPLA >>> BURADA
Merhaba benim bu ay adetim gecikti ve test yaptım bu sabah test başta ikinci çizgi silikti sonra çizgi tamamen kayboldu iki test daha yaptığımda hafif bir silik çizgi oldu sizce gebelik varmı
Ve bunu nasıl netleştirebilirim çnkü çok fazla sağlık sorunum var hemen inanıp hayal kırıklığı yaşamak da istemem

Selamlar hayatım gebelik testini doğru yaptığını düşünüyorum testi yaptığın ve aradan geçen süre çok önemli eğer testi yaptıktan beş 10 dakika içerisinde bu ikinci çizgi silik çıkma olayını alıyorsan Hamilesin demektir yarın Sabah idrarla bir kez daha dener misin lütfen ama ben hamile olduğunu düşünüyorum tabii ki dakika olayı çok önemli

Merhaba korunmasız ilişkiden 15 gün sonra polikistik over olduğum için adet söktürücü ile 5 nisan da adet gördüm fakat kanama çok az oldu dün kan testim beta hcg <2.0 çıktı ilişkinin üzerinden 15 gün geçti çocuk istiyoruz ama hamilelik var mıdır üstüne görmüş olabilir miyim

Merhaba korunmasız ilişkiden 15 gün sonra polikistik over olduğum için adet söktürücü ile 5 nisan da adet gördüm fakat kanama çok az oldu dün kan testim beta hcg <2.0 çıktı ilişkinin üzerinden 15 gün geçti çocuk istiyoruz ama hamilelik var mıdır üstüne görmüş olabilir miyim
Selamlar hayatım. Hamilelikte üstüne görme olayı biraz karışık ve çok mümkün olmayan bir durum. Ama olmaz mı ? Tabiki olur lütfen aşağıdaki bağlantıyı incele .

Bu arada testinin sonucu yüzde yüzdür hamileliğin yok. Üstüne görme olmuş olsa bile beta hcg değerlerin mutlaka sonuç verirdi hayatım bilgin olsun.

Teşekkür ederim. Beta hcg değerim hiç mi yükselmez bir iki hafta sonra tekrar test yaptırmalı mıyım 0 çıkmadı diye bir ümit heveslenmiştim

Bugün 37. Günüm adetim 7 gün gecikti normalde adrt söktürücüyle adet oluyordum ama bu ay kullanmadım. Beta hcg değerim <2.0 dı bir ay önce. yükselmiş olabilir mi bu sürede

Geri