hamilemiyim emin olamadım

Merhaba ben de takip etmeme ragmen yeni katıldım.. İki yıllık evliyim daha önce düşük yasadım:( aylardır deniyoruz bu kez ovulasyon testiyle denedik tamam dedim belirtilerde gelmeye başladı..göğüs agrısı kasık batması ağızda tatsızlık ...ama göğüs ağrısı ve şişliği dışında belirtiler yok oldu adetime 3 gün var dün test yaptım ikinci çizgi belli belirsiz çıktı bugün gene yaptım belki koyulaşmıştır diye ama gene aynı ..beklemek çok zor ..duyguşarımı paylaşmak istedim :( etrafta hamişler bebişler gördükçe içim burkuluyor ...artık gelsin istiyorum meleğim...çok konuştum sadece benzer sıkıntılar çekip hala hamileleiği devam eden var mı öğrenmek istedim

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.İkinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Tabi test bozuk değilse.Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5 ci haftalarında başlar.Fazla düşünmeyin kendinizi başka şeylerle meşgul edin.Dileyen herkesin anne olması temennisiyle,sevgiler.

Bu sefer de hüsran maalesef regl oldum bu ay yumurtlamayi takip ettiğim için umitliydim demekki takip edememisim artık adetim bitsin doktora gideceğim Allahtan hayırlısı inşallah benim de birgün melegim olur anne olmak isteyen herkesin

Geri