hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti

asiyesil

Yeni Üye
Üye
hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti
hamilemiyim?

19 aylık bir kızım var.6-7 aydır 2.çocuk olmasını istiyoruz eşimle birlikte.ama her defası başarısız oluyor.gitgide adetlerim düzensizleşti.yumurtlama zamanlarımıda ayarlayamıyorum artık.son adetim daha bir değişik oldu.ilk günü lekelenme oldu.karın ağrısı,bel ağrısı ama 2.gün kahverengi bir şekilde akıntı oldu hala karın ağrısı var.normaldede ağrım olur ama ilk günü olur ve geçerdi.bugün 3.günü damla damla gene kahverengi ve gene karın ağrım ara ara oluyor.test yapmadım.negatif sonuç almaktan korkuyorum.sizce üstüne görme olabilirmi?üstünü görmede karın ağrısı oluyormu bilmiyorum.

anlattıkların üsütüne görmeye benziyo bence bi test yap inş hamilesindir cnm hayırlı haberlerini beklerm

Geçen gün doktoruma bu kahverengi akıntılarla ilgili üstüne görmemi acaba diye sorduğumda bana hayır aslında o lekeler düşük riski taşıyor ama hamileler sanıyor adet olduklarını demişti..

teşekkür ettim canım benim.insan bu zor anlarda derdinden anlayacak bilgili insanlara ihtiyaç duyuyor.bir kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.bakalım hayırlısı elbet çıkar.Allah nasip ettiyse bu bebişi bize.biraz zorluyor bizi ama buda değerini bilmemiz için olsa gerek.öpüyorum.

19 aylık bir kızım var.6-7 aydır 2.çocuk olmasını istiyoruz eşimle birlikte.ama her defası başarısız oluyor.gitgide adetlerim düzensizleşti.yumurtlama zamanlarımıda ayarlayamıyorum artık.son adetim daha bir değişik oldu.ilk günü lekelenme oldu.karın ağrısı,bel ağrısı ama 2.gün kahverengi bir şekilde akıntı oldu hala karın ağrısı var.normaldede ağrım olur ama ilk günü olur ve geçerdi.bugün 3.günü damla damla gene kahverengi ve gene karın ağrım ara ara oluyor.test yapmadım.negatif sonuç almaktan korkuyorum.sizce üstüne görme olabilirmi?üstünü görmede karın ağrısı oluyormu bilmiyorum.

asi şimdi hamilemisin sayfaları gezsiniyodum okudum benimde durumum sana benziyo allah
yar ve yardımcımız olsun

Geri