Hamileyken kocamı nasıl etkilerim onu mutlu etmek için neler yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Venüs balık
  • Başlangıç tarihi
V

Venüs balık

Forum Okuru
Hamileyken kocamı nasıl etkilerim onu mutlu etmek için neler yapabilirim?

Hamileyken kocamı nasıl etkilerim melek kadınlar kulübü hamileyken kocamı nasıl mutlu ederim forum'da.​

Ben 13 haftalık hamileyim aslında çok şey okudum eşleri hamile olan kovalar aldatıyor eşlerini beğenmiyor falan filan. İleride biraz daha karnım büyüdüğü zaman eşim ya benden uzaklasirsa? Hamileyken kocamı nasıl etkilerim onu nasıl mutlu ederim? Hamilelik geçirmiş arkadaşlar sizler eşinizi nasıl elinizde tuttunuz ya eşim gerçi öyle biri değil ama yine de okuduğum yorumlar beni korkuttu. Eşleri hamile olan erkekler neden eşlerini aldatır ki anlamam hiç. Bu konuda neler yapabilirim acaba? Gebeliğin ileriki zamanlarında eşime nasıl yaklasmaliyim? Her erkek kötü olabilir mi yaa? Ya da ben herhalde hormonların etkisiyle bu kadar evham yapıyorum.

images (4).jpeg

Merhabalar
Bir kadın her türlü kadindir. Hatta bana göre hamile bir kadın en güzel kadındır. Bazı erkekler dayak istiyor sadece o kadar :D. Hamilesiniz ve eşinizi nasıl mutlu ederim nasıl etkilerim diye düşünüyorsunuz. Valla erkekler dua etsin ki çocuklarını doguruyorsunuz bakıyorsunuz. Onlar işin zevk kısmında sadece. Yani her erkeği itham etmeyelim ama geneli böyle olunca kızası geliyor insanın. Hamileyken de çok güzel görünebilir eşinizi etkileyebilirsiniz aslında. Nasıl mı? Hamileyken kocamı nasıl etkilerim konusu hakkında aşağıda önerilerimiz olacak. Unutmayın hamileyken de seksi ve güzel bir kadın olmaya devam edebilirsiniz.

"Hamileyken kocamı nasıl etkilerim"​

• Her zaman evde de olsa bakımlı olun
  • Kendinizi salmayın
  • Evdeyim hamileyim diye kuaför bakımlarını ihmal etmeyin
  • Giyimde sadece hamile kıyafetleri ön planda olan kıyafetler giymeyin göze hitap eden sık kıyafetlerden ödün vermeyin
  • İlişkinize her zaman özen gosterin
Kendinize güvenin ve cüretkar olabilirsiniz eşinize karşı da. Daha sık seksi şeyler giyinebilirsiniz. Eğer doktorunuz da izin veriyor ise yani hamileliğinizde bir risk yoksa cinsel ilişkinizi de doyasıya yaşayabilirsiniz elbette. Gebelikte cinsellik konusu biraz da elbette hamilelikteki risk faktörlerine göre de sekillenebilir. Tabii burada dilerseniz aşağıdaki linki de incelemenizi tavsiye edeceğim. "Hamilelikte cinsellik nasıl olmalı" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri