Hande yener TV

Moss

Üye
Üye
Hande yener TV
Hayranlarının Hande Yener´e ait konserler, klipler, kamera arkası görüntüler özetle Hande Yener´in müzikal hayatına dair her ayrıntıyı izleyebileceği ´Hande Yener TV´´nin 30 Temmuz´da yayın hayatına başlayacağı açıklandı.

´Hande Yener TV´ ile AVEA kullanıcıları cep telefonlarından hayranı oldukları sanatçıyı oturdukları yerden takip etme ayrıcalığını yaşayabilecekler...

Aylardır büyük bir gizlilik içerisinde ´Hande Yener TV´ için çalışmalarını yapan sanatçı ´Müzikte dünya gibi değişiyor ve gelişiyor. Biz sanatçılar da buna ayak uydurmak zorundayız ki çağı yakalayabilelim. Ben müzik tarzımda bunu elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ve bunun için çok çaba sarfediyorum bu noktada teknolojideki gelişmeleri görmezden gelmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Türkiye de ilk defa bir sanatçının kendisine ait televizyonu olacak bunun da ilkini yapıyor olmak benim için çok mutluluk verici. Hayranlarımla televizyon aracılığı ile bu kadar yakın olabilmek beni çok heyecanlandırıyor onlara tüm mesajlarımı canlı canlı ileteceğim´ dedi.

Avrupa Müzik Genel Müdürü Cengiz Erdem ise ´ Müzik sektörü teknolojiden, dijital çağdan korkmamalı aksine bu yenilikleri kullanıcılara ulaşmada yeni bir yol ve geniş kitlelere hızlı olarak ulaşabileceğimiz yepyeni bir mecra olarak görmeleri ve kullanmaları gerekiyor. Teknolojik gelişmeler bizlere araç olmalı bizleri heyecanlandırıcı olmalı. Teknoloji ile birlikte müzik sektörü bambaşka bir yöne kaymaya başladı bunun önüne geçmek yerine yanında olmalı ve bu yeni duruma göre kendimizi hazırlamalıyız sanatçılar öyle yapmalı. Basari hayal kurma ile baslar hayalinizi gerçekleştireceğiniz bir ekibinizde varsa hep başarırsınız ve hep kazanırsınız Bu adımla Avrupa Müzik ve Hande Yener diğer meslektaşlarımızın da 3G teknolojisi ile başka yenilikler yapmasına öncülük yapmıştır´ dedi.

Geri