Hangi Aşk Şarkısını Siz Yazmalıydınız?

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
hangi bebeksiniz 2on hangi bebek bebeksiniz testi 2 on 2 10
Hani ilk duyduğunuzda, "işte dilimin ucundaki sözler" dediğiniz aşk şiirleri veya şarkı sözleri vardır. Sanki, başka bir şeyle meşgulken, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için kaçmış bir fırsat gibi başkası tarafından yazılmıştır. Bir parça üstüne düşmüş olsaydınız, neredeyse siz yazmış olacaktınız sanki. Sanatçı biraz da o demek değil mi? Hissetmekle yetinmeyip, hislerini başkalarına aktaracak biçimde ifadelendirmek değil mi sanat? Peki hangi şarkının sözleri, bir anlık dalgınlığınıza geldiği için başka kalemlere nasip oldu. İçinizde kuş gürültüsü gibi cıvıldayıp duran sese tercüman olmak için fırsat bulsaydınız kaleminizden hangi dizeler çıkacaktı.

Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür

Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

bu sefer uymadi ya :S

sanirim uyku sersemi oldugum icin :D:D:D:D

Keremcem - Kadife kelepçe

Kadife kelepçe Bugün bana aşk nedir diye sorsan Tek anlamı geceler boyu ağlamam Üstüm başım sevda içinde Yakalandım bitap biçimde Ellerimde kadife kelepçe

:D:D
sagol canim

Orhan Gencebay - Beklemek ibadet gitmek ölümdür

Beklemek ibadet gitmek ölümdür Burası mabedim burası dünyam Bırakıp gidemem burada leylam Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür Ahh bir garip mecnunum yücedir sevdam Beklemek ibadet gitmek ölümdür

Bana da bu çıktı :D

Duman - Senin gibi

Senin gibi Hiçbir kimse anlamaz Beni senin gibi Hiçbir kimse inanmaz Bana senin gibi.. hiçbir kimse karışmaz Kana senin gibi

Geri