Hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

K

kararsız gelin

Forum Okuru
Hangi buzdolabını kullanıyorsunuz memnunmusunuz

En iyi buz dolabı tavsiyesi Çeyizlik buzdolabı hangisi olmalı Hangi buzdolabını tavsiye ediyorsunuz ?

Selam çeyiz hazırlığı yapan bir gelin adayı olarak size soruyorum en iyi buzdolabı sizce hangisi bende evime buzdolabı alacam ama kullanıcı yorumlarına bakarak model ve markada karar vermek istiyorum sizler evinizde hangi markanın hangi model buzdolabını kullanıyorsunuz tavsiye ediyormusunuz öneri ve yorumları bekliyorum. Evlerinizde kullandığınız en iyi buzdolabı diye düşündüğünüz marka hangisi kızlar tavsiye ettiklerini yazarsanız sevinirim. Hangi buzdolabı daha iyi hangisini almalıyım önerileri bekliyorum.

Bana göre en iyi buzdolabı markası siemens ve bosch bence buzdolabında 1 numara tabiki karar sizin yerli üretime de yönelebilirsiniz artık teknoloji gelişti kötü bir şey yok türk markaları da güzel tavsiye ediyorum hayatım.

Selamlar hayatım Türkiye kazansın diye düşünüyor iseniz ARÇELİK ve muadili ürünleri seçmeniz mümkün iken, Bosch iyi bir tercih olabilir. En iyi değil de en uzun garanti veren hangi marka ise onu seçin.

Ben evimde motoru 10 yıl garantili LG çift kapılı bir ürün kullanıyorum çok sessiz ve lütfen buzdolabı alırken az elektrik harcayan yani A+++ olan bir cihaz seçin. Artık devir ekonomi devri hayatım mutlaka elektrik giderini düşünmek zorundasın bilgin olsun.

Geri