Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili

M

Misafir

Forum Okuru
Hangi lazer epilasyon cihazı daha etkili
lazer epilasyon cihazı cihazları yöntemleri zararları cihaz isimleri markaları ilgili tüm bilgiler burada arkadaşlar
Arkadaşlar 5 aydır lazer epilasyon yaptırıyorum. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırıyorum ben, bacaklar hariç, diğer bütün bölgelerden şuanda memnunum. Bana uyguladıkları lazer epilasyon cihazı IPL dedikleri cihaz. Bir çok kişi yok iyi değil diyor ama yaptıranlarda memnun. Henüz ben kararsızım ama dediğim gibi tam bitmedi.

403314df0a8ceb02f4.jpg

Lazer epilasyon yaptıranlar arkadaşlarımdan, lazer epilasyon cihazlarını ve lazer epilasyon öncesi ve sonrası hakkında bilgiler, bekliyorum:)

bende bir ay önce kayseride epilasyon yaptırdım, candela markalı alexandrite dcd soğutma teknolojisi varmış. ertesi gün hiç bir yerimde izi bile kalmadı hastanede ki doktorun önerisi ağrı sızı olursa bepanthene kullanın oldu. ilk seansta bile çok güzel sonuç alındı. bende önereyim kayseri sevgi hastanesinde Sevgi Lazer & Güzellik Merkezi

IPL kesinlikle tavsiye etmiyorum. 11. Tedavi bittikten sonra hepsi teker teker cikti üstleik tenim beyaz ve tüylerinde siyah olmasina ragmen. Bircok arkadasin tavsiyesi üzere yakinda Diodenlazer'e baslamayi düsünüyorum.

Diode lazer ve Alexandrite lazer en iyi sonuç alabileceğiniz cihazlar arasındadır. Tarama özellikleri sayesinde bölgeyi tarayarak diğerlerine oranla seans süreleri de kısalmaktadır

Geri