hanimlar lutfen bana bi bakarmisin?

canim yigenine cok gecmis olsun sukur bununla atlatmissnz birsey olmamis.canm abln cok sukur ki buyutmus cocuklarni ama nasil buyutmus birde ona sormak lazim.

canm bnde aldirmayi kesnlikle dusnmmuyorum.aminnn canim rabbim isteyen herkeze sagikli hayirli evlatlar versin.bnm oglumm cok yaramaz 2 aylikdan beri onu ayakda emziriyurum bu cokkk yorucuu ama oturunca emmiyoki.ee bnm iki evladimida dusnmemem gerek hamilysem 9 kiloluk bebegi nasil kucagmda hoplata ziplata saatlerce emzircem?

ee bide emen pasami nasil kescem suutten?cok ama cokm zor gunler bni bekliyo galiba Raabbim hepimizn yardmcisi olsun.son adet tarihimide hatirlamniyorumki test yapiymm.mecbur bi 10 gn kadar beklicm.

canim yigenine cok gecmis olsun sukur bununla atlatmissnz birsey olmamis.canm abln cok sukur ki buyutmus cocuklarni ama nasil buyutmus birde ona sormak lazim.

canm bnde aldirmayi kesnlikle dusnmmuyorum.aminnn canim rabbim isteyen herkeze sagikli hayirli evlatlar versin.bnm oglumm cok yaramaz 2 aylikdan beri onu ayakda emziriyurum bu cokkk yorucuu ama oturunca emmiyoki.ee bnm iki evladimida dusnmemem gerek hamilysem 9 kiloluk bebegi nasil kucagmda hoplata ziplata saatlerce emzircem?

ee bide emen pasami nasil kescem suutten?cok ama cokm zor gunler bni bekliyo galiba Raabbim hepimizn yardmcisi olsun.son adet tarihimide hatirlamniyorumki test yapiymm.mecbur bi 10 gn kadar beklicm.
Canım muhakkak zor günler geçiriceksin ama geçirceğin zor günler bunlar olsun.Senn yerinde olmak isteyen o kadar çok insan var ki bu sitede saysam bitmez.Çekiceğin zorluk elbette olucak annelerim bizi hiç kolay büyütmedi emin ol.Bnm annem kardeşim ve beni 34 yaşnda dünyaya getirmiş kardeşim ve ben diyorum çünkü biz ikiziz.Ablam abim küçük bi de 2 çocuk.25 yıl öncesinn şartlarını da düşünürsek emin ol şimdikinden çok daha zor.Rabbim eğer vericekse bildiği vardır ki veriyo.Ben 8 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durmuş miniğimn.Buna da şükür hamd olsun.Nolur bazı şeyleri sıkıntı etme kendine.Dedim ya senn yerinde olmak isteyen çoooooooook insan var burda.Kaç yıl çocuk sahibi olmak için çabalayan,belki servetlerini döken insanlar.Bana kızıcaksn belki bu kadar konuştuğum için ama emin ol kötülğüne sölemiyorum.Ben ve bnm gibiler kaydedilen bebeklere bile RABBİMN bi bildiği vardır ki almıştır diyosak,yıllardır çocuk sahibi olamayanlar RABBBİMn bildiği vardır diye şükredip ALLAHA sığınıyosa sen bence bu durumda yat kalk dua et böle bi durum olursa.Emin ol ikinci olursa ne ilk çocuğun aç kalır,ne ikinciye bakamaz olursun.MEVLAM öle büyük ki balıkların aklıma gelmeyen bir sürü canlının rızkını veren yaşamasını sağlayan MEVLAM senn yavruna mı kolaylık vermeyecek??ALLAH verdiği zaman rızkıyla veriyo.Bak hakkını helal et bu şeklde konuştuğum için ama nolur sende beni sakın yanlş anlama.Sen yüreğini ferah tut hiç bişeyi düşünme napıcam ne edicem deme .Ben yeni yüreği yanmş bi anneyim.Evet anneyim çünkü benm minğim doğmadan cennete gitti.Sana bişe diyimmi ablam ikinciyi doğurucağı zaman maddi durumları kötüye gidiyodu eniştem iflas durumndaydı zor günler geçirdiler.Elbette çok zor oldu bakması ama işte bu zorluğun,bu mücadelenin adı da ANNELİK zaten...

canim benim niye kiziyim olur mu oyle sey benm icn soylediginn farkindayim nekadar guzel seyler soylemissn Allah razi olsun.canim uzulme benm de 2 bebegim oldu biri kendi dusdu oburude rutin kontrolerde baktik kalbi durmus 9 haftalikdi.ama bak smdi 8 aylik bi pasam var rabbm insallh isteyen herkeze hayirli birer evlat veriri(amin)

bu bebbegmde cok sorunlu dogdu 20 gn yogunbakmda kaldi hic kucagma alamdan aldilar yavrumu kendi kendine solunum yapamiyodu cihaza bagliyidi butun drler yasamaz dedi.

cook berbat gunlerdi ama kimsenn dedigi degil Rabbimin dedigi olur oylede oldu saten bn hic umidimi kaybetmedn ve sukurler olsun Rabbime onu bize bagisladi birde onu dert ediyorum ister istemez cunku bu bebegmdede ayni sorunlar olabilir bu ihtimal cok yuksek AMA insaalh olmaz

destegm iccin cok tesekkuler canim.Raabim sanda tum isteyenlerde hayirli ve sagilkili evlat.lar versn ins.

esim turkbebegimde burda dogdu suan 17 aylik cok yaramaz ama cok seviyorum.rabbim herkesin cocugunu bagislasin ve olmayanlarada nasip etsin bu tatli sxevinci

Geri