Harbiyelim, İyi ki Varsın

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Harbiyelim, İyi ki Varsın
iyiki varsın kardeşim iyiki varsın kardeşim şiir doğdun şiir canim kardesim siir dogdun kardesim siir
Harbiyelim...

Benim yakışıklı, tatlı ve yüreği tertemiz kardeşim.

Sen bu dünyaya geleli 22 yıl olmuş bugün. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hep sizlere bakarak anladım, hala da öyleyim galiba. Benim minik kardeşim büyümüş, seneye teğmen oluyormuş. Kendi hayatında kendi ayakları üzerinde duracakmış ablasının bir tanesi...

Uzun süre görmemeye dayanamadığım, derin hasretler çektiren, burnumun direğini sızlatan özlemiyle, canım kardeşim... Bu hayattaki en büyük vazgeçilmezim...

Gözlerim dolu dolu yazıyorum sana, öyle özledim ki seni, az kaldı göreceğim biliyorum ama işte özledim elimde değil.

Ne sevgimi anlatabilirim, ne özlemimi belki tam olarak, bir şekilde bir yerlerde benimle aynı şeyleri hissettiğini bilsem de, beni anladığını hissetsem de. Kedi gibi sırnaşıp kucağımda yatışını özledim birtanem.

Aslında ne çok şey söylemek istiyorum sana bilsen...

İyi ki doğmuşsun, iyi gelmişsin bu dünyaya, iyi ki ben senin ablanım, iyi ki kardeşimsin, iyi ki buradasın, benimlesin, bizimlesin...

Ablan seni çok seviyor, çok hem de...

Doğum günün kutlu olsun bebeğim

Allah her daim ömrünü sağlıklı, huzurlu; bahtını yüreğin gibi temiz ve açık eylesin.

İyi ki varsın....

Ablan

Cevap: Harbiyelim, İyi ki Varsın

her ne kadar tanışmamış olsakda ki benim Bilge'min sevgili kardeşi doğum günün kutlu olsun,dilerim ki Rabbim hayattan tüm beklentilerini yerine getirir:)

aileniz için nice güzel,sağlıklı,tebesümleri bol olan aşk dolu ömürler dilerim.

iyi ki doğdun arkadaşım mesleğinde başarılar dilerim teğmenim :)

kimmi? bilgeli Bilge'min RüYa'sı :)

Yüreği sevgi dolu, insanları sevmesini bilen, sitemizin Örmeni :) Bilge'nin kardeşi... Harrrrrbiyeli kardeşim.

Doğum Günün Kutlu Olsun.

Küp'ün içindeki sızıyor dışına, bal damlıyor, sevgi akıyor küp'ün dışına... Sevginiz, muhabbetiniz, birlikteliliğiniz daim olsun...

M.C

sevgili kardeşim (yok olmadı sanki mektuba giriş kısmı gibi oldu:hhh:)
evt baştan alıyorum:D bilgemin kardeşi bizimde kardeşimizdir. ve ablanla ne kadar gurur duysan yinede azdır eminim ki oda seninle sizinle duyuyordur çünkü sizden senden öyle çok bahsediyor ki.seni tanımıyorum ama bir okadarda tanımış bulunmaktayım.böyle güzel evlatlar yetiştirmek her aileye nasip etsin Allah:D ve senin doğum günün.böylesi özel ve güzel bir günde tüm dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum
dogumgunu10014pastahh1.gif

bu arada sen pastayı üfle sabırsızlananlar olabilir pastayı yemek için ben daha devam ediyorum çünkü:zuha: bilgecim sen servisi halledersin sanırım:)Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!

Geri