Hayal'in ayakkabıları

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hayal'in ayakkabıları
yazlık ayakkabı modelleri 2011, yazlık ayakkabılar, bayan ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri 2011, bayan ayakkabıları, platform topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabı modelleri 2011

Meleklerim sizlere 3 tane ayakkabımı göstermek istiyorum. 3'ü de birbirinden farklı farklı. Hem renk hem tarz olarak. Ayakkabılara çok düşkün biri değilim ama işimden dolayı bunları alma gereği duydum. Zira bana kalsa her gün spor ayakkabıyla dolaşırım.

Bakın bakalım beğenecek misiniz.Belki sizlere fikir verir diye düşünüyorum.

İşte platformlarım. Çok rahat ve çok beğenerek aldım kendilerini. Ama uzun süre ayakta durunca rahatlığı kalmıyor. :D Topuğu 9 cm'cik
:lalla:

P060611_19.06-25e.jpg

P060611_19.05_[03]-2c9.jpg

İşte bunlar da kırmızı pabuçlarım.:D Bunlara hayran kaldım alırken ama giyecek yer bulamıyorum desem.:D Hafif abiyemsiler be ayakta çok şık duruyolar. Deminki platformlar kadar var topuğu.:) Haliyle üzerinde yürümek bi hayli zor.
:deli:
P060611_18.58_[01]-2ee.jpg

P060611_18.57-374.jpg

Bu da ayakkabı değil yazlık parmak arası terliklerim. Çok şirinler diye göstermek istedim kendilerini. :D

P060611_18.54_[01]-3b8.jpg

Babetlerim de var kırmızıyla beraber almıştım ama onu çok giydiğim için çekmek saçma geldi.:D Nasıl hanımlar zevkli miyim.
:23:

Çok güzeller ablacım ben en çok ilkine bayıldım :) Ayağında iyi günlerde eskisinler :kiss:

Özeellliklede siyah olana bayıldım canım.... iyi günlerde kullanman dileğiyle ;))))) kıskandımbi tanede ben istiyorum öle siyah ama eşim topukluyu yasakladı bana ;(

Canım gle gle giy üçüde güzel:) bende topuklu seviyorumda malesef üzerinde zor duruyorum..Ayağımın arkası dikişli olduğun dan böyle arkası kapalı ayakkabıları da anca özel günlerde giyebiliyorum.

Kırmızı pabuçların kaç numara, onları bana bir kargola :A Ayy şarkı gibi oldu ama olsun bittim o pabuçlara bana kargola hahaha

Evet her zaman ki gibi çok zevklisin. Zira siyah ayakkabıların topuk uçlarını zedelemişsin sanırsam, onları köşkere gönder, yenilesin:A Sonra adresi biliyon terlikleride koy koliye gönder hepiciğini bana :ruya:

Hepsini de çok beğendim, iyi günlerde sağlıkla keyifle giyin inş kardeşlik :kiss:

Geri