Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Hayatıma fön çeksem düzelir mi?...
hayatıma fön çeksem düzelirmi hayatıma fön çeksem düzelirmi acaba
Ben yanlışlar yaptım hayatım da hayatıma dair bir sözümde yok aksine susmayı tercih etim haykırmak istercesine…

Hata yapmadığımı düşündüğüm tek şey sen ile bir şeylere başlamak oldu. Hayatımın doğru olan yanısın bana yön gösteren kutup yıldız misali.
Her yıldız kayarmış sende kaydın elerimden bir yıldız gibi gecemde bana yön gösteren sen gittin ben karanlıklar içinde kaldım. Yok, artık bir ışığım olmayacakta belki dünyanın sonuna gitmiştir yıldızlar merak ederim yıldızlar kaydığında nereye giderler acaba bulur muyum bu karanlıklar içinde dünyanın sonun?

Seni seviyorum diyemedim çok kısa sürdü seninle hayatımız senden sonrada kalmadı bir hayatım bir kimse yok artık seni seviyorum diye bilecek biride yok karanlığımda. İnsanlar yıldızlardan dilek dilediği için ışığı söner kayarmış yıldızlar gel ışığım ol senden dilek dilemem. Gitmek isteyeni durduramazsın bilirim ama yinede gitme kal seninle yeniden başlayalım hataları yıkarak sen gittiğinden beri hava hep ayaz benim için hep soğuk yatak. Hani gittin ya gittin işte.
Hayatıma fön çelsem düzelir mi? Geri getire bilir miyim seni? Hayatıma ışık olur musun yeniden? Kalbimde senin için yok bile kinin ama sende herkes gibi değilsin benim için sen hayatımın merkezisin, uzaktasın yokluğunun dayanılmaz acısı içimde sen benim kabuk tutmasını istemediğim devamlı içime kanayan bir yaramsın. Ben ne mecnun oldum ne kerem ben ben oldum şu sensiz hayatımda.
Biliyorum yoksun artık geri getiremeyeceğim seni, mahşer günü de olsa duyacaksın sesimi o gün ortalığa düşmüş seni arıyor olacağım şimdi yaptığım gibi....

alıntıdır

Geri