Hep vurmak mi zorundalar sirtimizdan...:(

Ayy nasıl dayandın bekledin ben varya ikisinide bir yere çağırırdım bütün yazışmaları çıkarırdım önlerine yaptıklarını yüzlerine vururdum.Nasıl bir kadın o ya arkadaşının sevgilisine asılıyor üstelik kocası varken.İğrenç insanlar hemen kurtul onlardan bence.

:))) yaw iyice tereddute kaldim açiklayim mi açiklamayim mi...
dun face de beni yakaladi, basladi niye beni terk ettin, beni basindan saldin, beni terk etmemeliydin hele boyle bir zamanda, ustelik açiklama yapma geregi duymadan.. nolduysa bana anlatmalisin diyor.. saniyor ki aile içinde falan bisey oldu da onu terk ediyorum:) aklinin ucundan bile geçmiyor bildiklerim, ki hakli yani benden de korkulur iyi detektif olurdum:)) yani onca mail adresin içinde nasil buldul onu:)

yani sende iyi arastirdin buldun cnm şanslısın haha artık konus hem seni rahat bırakır kafanda rahat olur.böyle hep bı açıklama beklicek rahatsız edecek seni.artik anlatmalısın ve bu konu kapanmalı.

Ayy nasıl dayandın bekledin ben varya ikisinide bir yere çağırırdım bütün yazışmaları çıkarırdım önlerine yaptıklarını yüzlerine vururdum.Nasıl bir kadın o ya arkadaşının sevgilisine asılıyor üstelik kocası varken.İğrenç insanlar hemen kurtul onlardan bence.
arkadasim, çocukluk arkadasim dedigim, insani taniyamamisim megerse baska yüzüde varmis, çok sükür ki ögrendim geç de olsa. valla bundan sonra ders olur insaAllah eger ki birgun birini seversem çok dikkatli olurum. igrenç bir durum gerçekten.
iste ben boyle sabirliyim canim, sevdigim de derdi sende ki bu sabira hayranim. baskasi olsa çoktan aninda ortaligi dagitirdi. ben ortaligi dagitmiyacagim sadece sakin sakin açiklamami yapicam ki sussun , sevgime haksizlik etmesin, oyle basit birsey için de terk ettigimi sanip suçlamasin beni suçluyken. gerisi umrumda degil.
ama dusunuyorumda gerçekten çok sakinim,hayir olsun, firtina oncesi sessizlik olmasinda:) gerçi olsa da yeri yani ..

yani sende iyi arastirdin buldun cnm şanslısın haha artık konus hem seni rahat bırakır kafanda rahat olur.böyle hep bı açıklama beklicek rahatsız edecek seni.artik anlatmalısın ve bu konu kapanmalı.

evet üsenmedim iyi arastirdim:)) bu uyanik bana msn sifresini verdigin megerse temizleyip, baska msnlere aktariyormus kizlari. sozde kendi msninde sadece erkekler vardi, iyiki arastirmisim neler çikti i$te.
çok haklisin canim evet soylemeliyim yoksa rahat birakmiyacak beni, ikide bir laflar vuracak sen boyle ilk firsatta terk edebiliyosun diye falan. açiklamaliyim evet. sagol canim artik kararliyim dedigin gibi yapicam.

evet üsenmedim iyi arastirdim:)) bu uyanik bana msn sifresini verdigin megerse temizleyip, baska msnlere aktariyormus kizlari. sozde kendi msninde sadece erkekler vardi, iyiki arastirmisim neler çikti i$te.
çok haklisin canim evet soylemeliyim yoksa rahat birakmiyacak beni, ikide bir laflar vuracak sen boyle ilk firsatta terk edebiliyosun diye falan. açiklamaliyim evet. sagol canim artik kararliyim dedigin gibi yapicam.

artık yeterince güçlüsün cnm sana güveniyorum güzelce hallediceksin bu meseleyi eminim:D:D sonrada derin bi nefes alıcaksın ohhhhh:D

aldatılıyormuyum

benim 15 aylık bi ilişkim var ben askerdeyim askerden önce sözlenmiştik sözlüm bi markette kasiyer olarak calısıyor zksamları cok gec cıktıgı icin sözlümle bi kac arkadasını murat die bırının otobuse kadar bıraktıgını söylüyordu bundan 2 3 hafta önce beni aldattıgını söylemişti ben inanmamıştım biraZ zorladıktan sonra ona güveniip güvenmedigimi denediğini söyledi şaka yaptım dedi bugün yine aynı şakayı yaptı ama bu sefer çok ciddiydi aşkım birdaha yapmayacam sÖZ deyip duruyordu elimi tuttu beni öptü engel olamadım felan diyordu kimse birbirine teklif etmedi aramızda bi an yakınlasma oldu ama ben senı sevıyorum bıdaha yapmayacagım bitirdim engel oldum olacaklara dedi onunla yattınmı dedim yok dedi ama bakir degil bakirligini ben aldım nasıl güveneceğim sana dedim yapmadım dedi onu yapmam yapamam felan dedi kim le aldattın dedim söylemedi seni durağa bırakanmi dedim evet dedi çıldırdım bu sefer soyadını söylemedi felan çok ciddi gayet gerçekti çok iyi inandım hala etkisindeyim sonra şaka olduğunu öyle birşey yapmayacağını ona nasıl güvenmediğini ne derse desin inanmamam gerekiyormuş ya şimdi başkasından duymaya benzemiyorki kendi söylediği için insan çok kötü oluyo ya içim içimi yiyor ya böyle bi şakayı neden 2 kere yaptı hani insanın aklındaki sakladığı şeyin şakasıni yaptığını biliyorum sanki ya ne biliyım çok kötüyüm şaka yapıyorum dedikten sonra birşey diyemedim ama içimde kötü bi his var çok soğudum ama öyle biride değil yapmaz çok güveniyordum güvenim şakada olsa sarsılıyo ama bi insan böyle güven sarsacak şekilde şaka yapmak için ya çok gerizekaki olmalı yada bunun altında bi gerçek yatiyo yardım edin ne olur

cnm ark bı dakıka o senınle oynamıs dımı sende onunla oyna sımdı benı ıyı dınle oglanla barıs sen bole bole yaptın de o senden ozur falan dıler yok yapmadım falan der veya hıc soleme msn yazıları okudugunu hıç soleme takıp et barıs onunla yalandan o senın pesınden kosucak merak etme kendını agırdan sat bak bence dedgımı yap pısman olmazsın sonra baktın nette gırmıyo kızla arası ılıyce bozuldu tek kaldı senın yanın da hıc ummadıgı bır anda TEKMEYI vurucaksın ona bak bakalım benı uzmek neymıs goruceksın dıyıceksın eger sen sımdı ayrıldın yaa o hala devam eder arkandan konusur senı coook cabuk unutur onu cok sert terket kı bır daha unutmasın herseyı yatıstır tamma falan de hıc aldırma sende onu kıskandır aynı seylerı sende ona yap axcayıp canını acıp grurunu ıncıt onun sen benı anladın sanıyorum umarım dedıgını yaparsın umarım onların ekmegıne yagla balı sen surmezsın terket amaaaaaa coooook acıt canını hadı guzelım gorelım senı ben olsam ole yapardım sen sımdılık takıp et hemen dekı ayrılmamıza mana arıyomus gıbı hemen face yorum yazmıssın de ayrıldım dıyo salak burnundan getır kıs ama onlarıda sen ayır kandın bılırsın kolay gelsın cnm

benim 15 aylık bi ilişkim var ben askerdeyim askerden önce sözlenmiştik sözlüm bi markette kasiyer olarak calısıyor zksamları cok gec cıktıgı icin sözlümle bi kac arkadasını murat die bırının otobuse kadar bıraktıgını söylüyordu bundan 2 3 hafta önce beni aldattıgını söylemişti ben inanmamıştım biraZ zorladıktan sonra ona güveniip güvenmedigimi denediğini söyledi şaka yaptım dedi bugün yine aynı şakayı yaptı ama bu sefer çok ciddiydi aşkım birdaha yapmayacam sÖZ deyip duruyordu elimi tuttu beni öptü engel olamadım felan diyordu kimse birbirine teklif etmedi aramızda bi an yakınlasma oldu ama ben senı sevıyorum bıdaha yapmayacagım bitirdim engel oldum olacaklara dedi onunla yattınmı dedim yok dedi ama bakir degil bakirligini ben aldım nasıl güveneceğim sana dedim yapmadım dedi onu yapmam yapamam felan dedi kim le aldattın dedim söylemedi seni durağa bırakanmi dedim evet dedi çıldırdım bu sefer soyadını söylemedi felan çok ciddi gayet gerçekti çok iyi inandım hala etkisindeyim sonra şaka olduğunu öyle birşey yapmayacağını ona nasıl güvenmediğini ne derse desin inanmamam gerekiyormuş ya şimdi başkasından duymaya benzemiyorki kendi söylediği için insan çok kötü oluyo ya içim içimi yiyor ya böyle bi şakayı neden 2 kere yaptı hani insanın aklındaki sakladığı şeyin şakasıni yaptığını biliyorum sanki ya ne biliyım çok kötüyüm şaka yapıyorum dedikten sonra birşey diyemedim ama içimde kötü bi his var çok soğudum ama öyle biride değil yapmaz çok güveniyordum güvenim şakada olsa sarsılıyo ama bi insan böyle güven sarsacak şekilde şaka yapmak için ya çok gerizekaki olmalı yada bunun altında bi gerçek yatiyo yardım edin ne olur

bence ayrıl gitsin gerek yok ne demek seni aldattım bunun şakası bile askerde olan birine yapılamaz böyle bi lüksü yok.seni üzer bu sen şuan böyle bir şakayı kaldırıcak durumda değilsin nasıl yapar bunu sana.benm erkek arkadaşımda askerde ve her konuştuğum kelimeye çok dikkat ediyorum aman yanlış anlamasın aman kendimi iyi ifade ediyim diye.çünkü kafasına takar sonra yanlış anlarsa.senin sevgilin senin ne durumda olduğunu kavrayamamış galibaki böyle şakalar yapıyo.bence şaka değil sadece seni böyle bir duruma hazırlamaya çalışıyo.yada başka birinden duyduğunda şok olmamanı sağlamaya çalışıyo.bence ayrıl gitsin seni önemsemiyo bes belli.

Geri