hepinizin mevlid kandili mübarek olsun..

tebrik.jpg

seninde bu arada imzan çok hoş canım çok begendim hepinizin tüm melekler mekanının mevlüt kandli mübarek olsun

Tüm müslüman aleminin mübarek Mevlid kandilini kutluyorum.Rabbim herkesin bu gece semaya açılan ellerini boş veri çevirmesin yapılan dualar hayırları kabul etsin amin ecmain

Esirgeyen Rabbim, halkın en seçkini ve insanların en iyisi olan sevgili Peygamberi gönderdi. O, karanlık gecede halka meş’ale idi; etrafa ışık saçtı ve seni aydınlattı. O, sana Allah tarafından gönderilen davetçi idi, sen bu sayede doğru yola girdin ey yiğit!.. Tek dileği ümmeti idi, ona yol gösterdi… Şimdi sen onu öv ve rızasını al. Bütün kaygısı ümmeti idi… Atadan ve anadan merhametli id… O, güzel tavırlı, dürüst ve güvenilir bir tabiatta idi. Alçak gönüllü, hayâ sahibi, şefkatli ve cömert idi. O, bütün rehberlerin önünde baş idi; sonra da bütün resullerin hâtemi oldu. Onun yoluna şimdi gönül bağladım; bütün dediklerine inandım ve severek sözünü tutum. Ey Allah’ım! Benim gönlümü gözet; kıyamette beni sevgili Peygamber ile birlikte haşret. Kıyâmette dolun ay gibi yüzünü göster; ey Allah’ım! Onu bana şefaatçi kıl.”

bütün herkesin mevlüt kandili kutlu olsun

Geri