herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM

Cevap: herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM

canımAllah hakkkında hayırlısını versin insan nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşmalı Allah senin ve kızının yanında olsun yardımcınız olsun şimdi hayata her zamankinden sıkıca yapışmn gerek canım yavrun için hayat tüm güzelliklerini önünüze sunar inşallah

Cevap: herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM

hayırlı uğurlu olur inşallah daha mutlu huzurlu olursun inşallah en azından tutunacak dalın kızın var allah size yardım etsin zorluk yaşamayın hep mutlu olun ..

ne sevinebildim nede üzülebildim en doğru kararı elbet sen vermişsindir azra ama boşanmakla bitse iş bitmiyor güçlü olmanı akıllı hareket etmeni duygularını bir kenara bırakıp eskiye arkanı dönüp yeniye bakmanı isterim zira çok gençsin hergün bir sorun yaşayacaksın yada yaşarken birgün iyi birşeyleride yaşayacaksın hayat süprizlerle doluda olabilir dikenlerini sana batırabilirde herşeye rağmen böyle mutluyum ablacım diyosan mutlu olabildiğin kadarıyla başını dik tut ve artık ağlama

Geri