herşeyi yalanmş

canım benim ya gercekten cok üzüldüm ama sana deger vermeyene sende deger verme boş ver nasibim degilmiş dee yol verr hattını degiştir sana ulaşmasını engelle sana laik birini bull yanına sana yakışan birini bull salla gitsin yaa..canım üzülme onun için dökecegin yaşa yazık walla yaa gercekten seni sevdiğinden emin olmadan da kimse için hiç bişeyden vazgecme heleki okuldan ve ailenden asla..

canım benim bırak şerefsizliğine ver kımbılır kımı bulduda böyle yapıyor.. erkek milleti deilmi garantısını veremıyoruz ıste guven olmas bunlara bız yapsak afedersınzı ama o... derler onların yaptıgıda o deilmi.. kıslar kuşgucu derler bide evet ya kuşgucuyuz siz adam olunda gözünüz orda burda olmasında bizde kuşgun duymayalım güvenelim.... tatlım egerkı sewıyorsa dönüp gelecektir sana gelmiorsa bıle bırak yol alsın... gidebildiği kadar.. bırak nefretın sevgının onune geçebılsın hakketmıyor o senı bıtanem..

gerçi benim sewgılımden hiç böle bişe görmedim ama bu görmeyecegim anlamınada gelmiyor... allahım korusun onu benden başka kımseye naip etmesin..

Geri