Heyyyyyyyy ßende Warım ;D

ReBeLLa

Yeni Üye
Üye
Heyyyyyyyy ßende Warım ;D
Merhaba Arkadaşlar,

Adım SeRaP nam-ı diğer ReBeLLa. 29.09.1991 Adana Seyhan doğumluyum.

Müzik Tarzım :
Rock ve Metal müzik dinlemeyi seviyorum.
İlgilendiğim Şeyler :
Boş zamanlarımda genelde PS2, Xbox ve PC ile ilgilenirim. Fobilerim yoktur.
En sevdiğim renkler:
Siyah, kırmızı ve mor.
Başarılı bulduğum oyuncular:
Robert Pattinson, David Hayter, Wesley Snipes, Macaulay Culkin, Haley Joel Osment, Cath0erine Zeta Jones, Michael Douglas, Mel Gibson, Arnold Schwarzenegger, Jim Carrey, Orlando Bloom, Johnny Depp, Christian Oliver, Willem Dafoe, Sean Patrick Flanery, Norman Reedus.
Dinlediğim Sanatçılar :
Children of Bodom, Metallica, Evanescence, Green Day, Nirvana, Marilyn Manson, Franz Ferdinand, Godsmack, Iron Maiden, HIM, The Rasmus, Good Charlotte, Jesus on Extasy, Killswitch Engage, Hole, Breaking Benjamin, Linkin Park, KoRn, Amon Amarth, Hanna Pakarinen, Black Sabbath, Stratovarius, Three Doors Down, Deep Purple, Şebnem Ferah, Teoman, Mor ve Ötesi, Athena, Çilekeş, Cem Karaca, Duman, Pentagram, Hayko Cepkin, Malt vb.
En sevdiğim filmler :
13. Cuma (13rd Friday), Şehrin Azizleri (Boondock Saints), Blade, Terminatör, Testere(Saw), Dövüş Kulübü (Fight Club), Yapay Zeka (Artificial Intelligence), Dehşet Treni, 4. Kat (4th Floor), Çığlık (Scream), İyilik Bul, İyilik Yap (Pay It Forward), Children of The Corn, Dehşet Saatleri (Derailed), Koş Lola Koş, Kelebek Etkisi, Anaconda ...
En sevdiğim çizgi filmler :
Garfield, Tazmania, CatDog, Rugrats (Angelica), Bugs Bunny, South Park (Cartman), Sylvester ve Batman :))
En sevdiğim oyunlar :
Metal Gear Solid 2, Extermination, Rune: Viking War Lord, Mortal Kombat (Shaolin Monks), Dynasty Warriors 3, Final Fantasy X, SSX Tricky, Drakan The Acients' Gates, Kinetica, ATV Offroad Fury vb. Mature tipte oyunlar genelde...
:nur:​

Aramiza Hosgeldin nam-i diger ReBeLLa :):)

Canim sana keyifli Forumlar ve kalici dostluklar dilerim =)

bu arada kendini coook gzl tanitmissin =)

ellerine ve yüregine saglik :):):)

:tik:

Serap ablamın ismi :) Hoşgeldin aramıza Serap. En baştaki tanıtım bölümü için ayrıca teşekkür ederim okurken çok zevk aldım.
Keyifli paylaşımlar.

Geri