Hint yağı saçlara iyi gelir mi ben de kullanmak istiyorum da

• Konbuyu başlatan saçlarımveben
  • Başlangıç tarihi
S

saçlarımveben

Forum Okuru
Hint yağı saçlara iyi gelir mi ben de kullanmak istiyorum da

Hint yağı saç melek kadınlar kulubü hint yağı saç uzatır mı forum'da.​

Kızlar saçlarım bu son birkaç yıldır çok cansız ve hemen kirleniyor. Hangi şampuanı alsam fayda etmedi. Hint yağı hakkında güzel şeyler duydum. Saçım için doğal yağlardan faydalanmaya karar verdim. Hint yağı saç uzatır mı ya da saça canlılık katar mı? Hint yağı kullananlar var mı saçlarında nasıl bir etki gösteriyor acaba? Yani ben de hem saçlarım biraz canlansın biraz da uzasın istiyorum çok da dökülüyor.

Merhaba
Saçlarınız anladığım kadarıyla yıpranmış bakımsız kalmış. Şampuan olarak da her önünüze gelen markayı kullanmayın. Bitkisel ve size saçlarınıza uygun olanını tercih edin. Hint yağı saçlara birçok faydası var. Bakımınızı yapabilirsiniz elbette. Hint yağının saçlara olan faydalarını da sizler için sıralamak isterim.

''Hint yağının saça faydaları''​

• Saçları uzatıyor
  • Saçlara bakım sağlıyor
  • Saçlardaki dökülmeyi engeller
  • Saçlara ihtiyacı olan nemi kazandırır
  • Saçları saç tellerini güçlendirir
  • Saçlarda kırıklar varsa bunları onarır
Hint yağının saçlara faydalarını sıraladık peki hint yağı saça nasıl uygulanır? Çok az miktar elinize hint yağını alın saçlarınıza ve diplerine kadar masaj yaparak uygulayın çok fazla sürmemeye dikkat edin. Bir gece bu saçlarınızda kalsın. Saçlara iyi gelen saç uzatan bir maske tarifi vermek istiyorum. Sizi ilgilendireceğini düşünüyorum. ''Hızlı saç uzatan saç maskesi'' hemen inceleyebilirsiniz.

Geri