Hipp yulaflı elmalı bebeğime verebilir miyim kullananlar ne düşünüyor?

• Konbuyu başlatan Seyhan sevcan
  • Başlangıç tarihi
S

Seyhan sevcan

Forum Okuru
Hipp yulaflı elmalı bebeğime verebilir miyim kullananlar ne düşünüyor?

Hipp yulaflı elmalı kullananlar melek kadınlar kulübü hipp yulaflı elmalı nasıl hazırlanır forum'da.​

Arkadaşlar ek gıdaya geçişte hipp yulaflı elmalı bebeğine veren ve memnun kalan var mı? Biraz kilosu da düşük acaba gece maması olarak kullanabilir miyim bunu? Hipp yulaflı elmalı nasıl hazırlanır bilenler yoruma yazabilir mi? Bebeğim severse ben de almak istiyorum. Acaba kullanmadan önce doktorumuza sormak gerekir mi?

Merhabalar
Nacizane benim size tavsiyem ek gıdaya geçerken bu tür mamalar almadan önce öncelikle doktorunuza danışmanız olmalıdır. Çünkü bazı mamalar gıdalar bebeğinizde alerji gaz gibi sorunlar yapabilir öncelikle doktorunuza danışıp ondan sonra bu tür mamaları almanız daha faydalı olacaktır ama ben yine de sizin için hipp yulaflı Elmalı mama hakkında bilgi vermek istiyorum. Hipp yulaflı Elmalı mamasının içeriğinde süt bileşeni vardır gluten içerir renklendirici ve koruyucu içermez aynı zamanda içeriğinde devam sütü olduğu için su ile de hazırlanabilir ve bu tür mamalar bebeğinizin uzun süre tok kalmasını sağlar özellikle akşam vakitlerinde verildiğinde rahat bir uyku uyumasına da yardımcı olabilir içeriğinde bulunan yulaf yine besleyici değeri vardır aynı zamanda elma ile de meyve ihtiyacını karşılar. Özellikle ek gıdaya geçiş ayı olan 6 aydan itibaren verilebilir ama dediğin gibi çocuğunuzun özel durumu olabilir alerji ya da gaz yapma durumu olabileceğinden mutlaka doktorunuza başvurmadan bu tür mamaları bebeğinize vermeyin. "Hipp mama kullananlar" ile ilgili aşağıdaki linki ve inceleyebilirsiniz.

Geri