Hm omuzları açık elbise iş yemeğine olur mu?

İ

İlaydahk

Forum Okuru
Hm omuzları açık elbise iş yemeğine olur mu?

Hm omuzları açık elbise melek kadınlar kulübü hm omuzları açık elbise modelleri forumda.​

Kızlar işyerimizin yemek daveti var güzel bir elbise modeli önerisi arıyorum hm markasının elbise modellerini çok beğeniyorum sizden hm omuzları açık elbise modelleri önerileri istiyorum. Sizce iş yemeği için nasıl bir model seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Fikir vermek adına görselde atabilirsiniz.

Merhabalar
Öncelikle omuzları açık elbise kimlere yakışır bunu konuşalım. Bana göre omuzları çok geniş olmayan dar omuzlara ve küçük göğüslere sahip olan kadınlar omuzları açık elbise tercih edebilirler hatta omuzları açık elbise tercih ederken üst kısmında fırfır ya da drape detaylı modeller tercih edebilirler. Bu küçük göğüslü kadınları büyük göğüslü olarak gösterebilir. Hm omuzları açık elbise modellerinden birkaç tane aşağıda paylaşmak istedim sizinle. Ama tabii ki sizin zevkleriniz ve tercihleriniz ne yönde olur bilemem omuzlarınız darsa kollarınız daha ince ise omuzları açık elbiseyi kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

images (1).jpeg

images (2).jpeg

Vücut tipine göre elbise seçimi için aşağıya link bıraktım. Dilerseniz "vücut tipine göre elbise seçimi" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri