Hobby aloe vera kremini kullananlar var mı fikirlerinizi bekliyorum

S

salihahanım

Forum Okuru
Hobby aloe vera kremini kullananlar var mı fikirlerinizi bekliyorum

Hobby aloe vera krem melek kadınlar kulubü hobby aloe vera kremi forum'da.​

Arkadaşlar ellerim çok kuruyor bir el kremi arıyorum çok aradığım bir şey de yok aslına ucuz ve güzel nemlendirsin ellerimi yeter. Bir de hani yağlı bir etki bırakan kremler var ya öyle olmasın. Hobby aloe vera kremini gördüm de nasıldır bilmiyorum acaba bu şekilde olabilir mi? Kullananlar varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Hobby aloe vera kreminin fiyatına da baktım epey ucuz eğer işini de iyi yapıyorsa almayı düşünüyorum.

Merhaba
El kremi olarak tercih edeceğiniz kremi bile araştırmanız çok güzel. Hobby aloe vera kreminin yorumlarında güzel şeyler okudum. Elleri yumuşattığı kokusunun çok güzel olduğu ve ellerde özellikle yağlı his bırakmaması da hoşunuza gidecek özelliklerden. Hobby aloe vera kremi kullananlar yorumlarına bakacak olursak alınabilecek bir krem fiyatı da çok uygun dediğiniz gibi. İçeriğinde e vitamini ve aloe vera bulunduğu için ellere ekstra bir bakım sağlayacaktır. Yani yüzünüz için tavsiye etmem pek ama el kremi için kullanabilirsiniz. Bilmediğiniz kremleri yüzünüze uygulamayın lütfen. El ve yüz çok farklı yapılar yüzünüz daha hassas çünkü. Aloe veralı olduğu için de hoş kokulu oluyor ben her zaman ilk tercihim aloe veradan yana olur.

Şems Aslan'ı bilirsiniz belki. Onun el yapımı el kremine de bir göz atın derim. ''Şems aslan el kremi yapımı yumuşacık ve bakımlı eller için'' hemen yazımızda el kremi yapımı buyrun.

Geri