İlişkinden sonra 2 defa regl oldum 3. reglimi olamadım

Büyük ihtimal adetiniz gerçekleşicek bence risk yok bu kadar sıkıntı yapmayın oda gecikmenize sebep olabilir
İlişkiden sonraki reglim gibi oluyorum. Karnım kasıklarım ağrıyor ama afedersiniz sadece tuvalete oturunca zorlayınca pıhtı akıntı gibi geliyor yoksa pede akmıyor bu yüzden korkup 3 test yapmıştım şimdi yine aynı şekilde oluyorum. Acaba geçen seferde de ilacın etkisiyle mi normal olmuştum diye düşünmeden edemiyorum... hiç böyle regl olmazdım.

Rahat olmak için civanperçemi otu içebilirsin

Canım sana tavsiyem bu kadar üstünde durma cunku benim düştüğüm duruma düşersin ic çamaşırı ile ilişkim oldu üstelik ikimizde de var ve o bosalmadı buna rağmen 9 ay 13 gündür ne yaşadım ben bilirim gebeliğe dair herseyi yaşadım tek şey adetlerimi oluyordum 10 tane beta hcg 6 7 vajinal ultrason 6 7 doktor 6 kere karından ultrason hepsi negatifti ama o kadar çok taktım ki akıntıdan tut karında pıt pıt atma bile oldu demem o ki üstünde durursan her belirtiyi yasarsın bunu kendine yapma bu stresten sonra vücüt başka hastalıklara kapı aralıyor cunku

Hamile biri kesinlikle adet olmaz senin dediğin üstüne görmedir oda adet gibi yoğun olmaz

Haklısınız ben biraz kendime kızıyorum aslında baştan yaptırsaydım kan testi kaç aydır böyle kafama takmazdım. En iyisi ben kan testi yaptırayım. Özel hastanelerin acillerinde gebelik testi yapılıyor mu bilginiz var mı

Canım özelde yaptırdığın zaman hiç bir sıkıntı olmuyor zaten devlet hastanesinde yaptırma ben doktora söyledim sıkıntı olmaz dedi reşitsen hiç bir Bilgi 3. Şahısla paylaşılamaz dedi