İlişkiden 1 gün sonra regl oldum hamile olur muyum

Yardımedermisiniz

Yeni Üye
Üye
İlişkiden 1 gün sonra regl oldum hamile olur muyum
Herkese iyi akşamlar lütfen kusura bakmayın benim için çok zor ve yardımınıza ihtiyacım var. Erkek arkadaşımla korunmasız ilişki sonrası 1 gün gecikmeyle regl oldum psikolojik mi bilmiyorum ama karnımda tuhaf bir his var ve adet olup hamile olduğunu öğrenenler olmuş o yüzden biraz korkuyorum böyle bir şey mümkün mü regl olmadan önce 2 kere test yaptım negatifdi sadece en son yaptığım test 2 saat sonra silik ikinci çizgi çıkmıştı kuruma çizgisi dendi sonraki gün regl oldum regl kanım pıhtılı koyu kırmızı bazen kahverengi gibide oluyor 2 ped doldurdu şimdi daha az geliyor 5. Gün sizce hamilelik ihtimali var mı lütfen kınamayın o kadar zor ki hem pişmanlık hem korku lütfen bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi bu şekilde hala hamilelik ihtimali var mı.

Selamlar hayatım.

İlişkiden bir gün sonra regl olmuşsun bir gün gecikmeyle olayı kapatmışsın. Hamile değilsin. İki kere de test yapmışsın ama testi yanlış yapmışsın. Gebelik testinin doğru sonuç vermesi için idrarı damlattıktan sonra 10-15 dk da çıkan sonuca bakacaksın. Daha fazla beklersen iki üç beş çizgi görürsün kafan karışık. Kesinlikle hamile değilsin.

Selamlar hayatım.

İlişkiden bir gün sonra regl olmuşsun bir gün gecikmeyle olayı kapatmışsın. Hamile değilsin. İki kere de test yapmışsın ama testi yanlış yapmışsın. Gebelik testinin doğru sonuç vermesi için idrarı damlattıktan sonra 10-15 dk da çıkan sonuca bakacaksın. Daha fazla beklersen iki üç beş çizgi görürsün kafan karışık. Kesinlikle hamile değilsin.
İlişkiden 18 gün sonra olmam gerekiyordu 19. Gün oldum iliskiden hemen sonra değil sadece karnımda değişik karıncalanma var psikolojik galiba çok stres yaptım çünkü bide hamileyken adet olan olabiliyormuş o yüzden kafam karıştı

Geri