İç çamaşırı ile hamile kalınırmı

• Konbuyu başlatan Düşüncelibirkız
  • Başlangıç tarihi
D

Düşüncelibirkız

Forum Okuru
İç çamaşırı ile hamile kalınırmı
Sevgilimde ve bende iç çamaşırı vardı vajinaya çok deymemesine de dikkat ettim ama endişeleniyorum bi şey olduysa diye sizce hamilelik riski olur mu ikimiz de de iç çamaşırı olunca

İlişkinizde boşalma olduysa , spermler çamaşırdan vajinanın içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. İhtimal düşüktür ancak imkansız değildir. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

İçime girmeden vajinama boşaldı . Bundan 5 gün sonra ella kullandım . Yumurtlama dönemimdi. Yarın adet günüm . Belirtileri YÖK . Bundan 3 gün önce tam birleşme oldu içime boşalmadı . Geri çekildi . Sizce gebelik var mıdır . 19 yaşındayım daha önce hiç ilişkim olmamıştı . Bir daha böyle bir bok yememeye yeminliyim . Çoktan tedirginim bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Kan testi yaptıramam birkaç güne idrar testi düşünüyorum nasıl anlayacağım hiç tecrübem yok. Şimdiden teşekkürler

Göbekle bakına kısmına yani sızmamıştır bellide vajinama üstü dediğim yer o kısım . Öyle bir hap olduğunu yeni öğrendim öğrendiğim gün kullandım zaten aile hekimliğine düştüğü in test özele gitme şansım sıfır . İhtimal çok az demi zaten bakireydim daha öncesinde ilişki olmadı partnerim içimi rahatlatıyor ama yinede ihtimal olduğu için acaba diyorum

Göbekle bakına kısmına yani sızmamıştır bellide vajinama üstü dediğim yer o kısım . Öyle bir hap olduğunu yeni öğrendim öğrendiğim gün kullandım zaten aile hekimliğine düştüğü in test özele gitme şansım sıfır . İhtimal çok az demi zaten bakireydim daha öncesinde birliktelik olmadı partnerim içimi rahatlatıyor ama yinede ihtimal olduğu için acaba diyorum
Bakire olman hamile kalmanı engellemez tam birleşme oldu demişsin nasıl oluyoda bakire olabiliyorsun boşalma olmasa bile zevk suyundan hamile kalınabilir

Geri