İğne oyası modelleri yazma kenarı örnekleri var mı?

A

Asliye 00

Forum Okuru
İğne oyası modelleri yazma kenarı örnekleri var mı?

İğne oyası modelleri yazma kenarı melek kadınlar kulübü iğne oyası modelleri basit forum'da.​

Arkadaşlar iğne oyasina merak sardım benim için kolay iğne oyası modelleri var mı? Yeni öğreniyorum da basitten başlamak istiyorum zorlar sonra. İğne oyası modelleri yazma kenarı olan modeller paylaşırsanız sevinirim. Yapılışını biraz öğrendim de yavaş yavaş yapmak istiyorum basitle başlayıp. Kardeşim de yakında nişanı olacak onun için de çeyiz olmuş olur hem.

Merhabalar
İğne oyası gibi zor bir örgü tarzı secmissiniz zevklidir ama bana zor gelir elbette elleriniz alışınca daha kolay olur. İlk öğrendiğiniz zaman kolay modeller daha hızlı öğrenmenizi sağlayacaktır. İğne oyaları gerek yazma kenarlarında gerek havlu kenarlarında gerekse yatak odası için tercih edilebilecek modellerdir. Dilerseniz sizin için en kolay örnekleri paylaşayım eminim beğenecek ve zevkle yapacaksınız. İğne oyası modelleri yazma kenarı en basit örnekler aşağıda.

images (1).jpeg

images (2).jpeg

images (3).jpeg

Yukarıdaki örnekler yapılabilecek en kolay iğne oyası modellerinden. Dilerseniz aşağıdaki linkte daha fazla modeller mevcut. Aşağıdaki linki bırakıyorum çok fazla model var. "2014 iğne oyası yazma kenarı modelleri"

Geri